Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Türk Eczacıları Birliği olarak eczacılığın,bilimsel, mesleki, etik değerlerini korumak, meslektaşlarımızın karşılaştıkları problemlere çözüm üretmek ve.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Türk Eczacıları Birliği olarak eczacılığın,bilimsel, mesleki, etik değerlerini korumak, meslektaşlarımızın karşılaştıkları problemlere çözüm üretmek ve."— Sunum transkripti:

1

2 Türk Eczacıları Birliği olarak eczacılığın,bilimsel, mesleki, etik değerlerini korumak, meslektaşlarımızın karşılaştıkları problemlere çözüm üretmek ve karşılaşmaları olası sorunları öngörerek koruyucu önlemler almak başlıca görevimiz ve hareket noktamızdır.

3 TEBEOS Eczane Yazılım Sisteminin hayata geçirilmesini sağlamamızın temel amacı; meslektaşlarımızın, Eczanedeki iş süreçlerini kolaylaştırmak ve eczane yönetiminde meslektaşlarımıza “Yardımcı” olmaktır.

4 Ayrıca, İlaç Takip Sistemi ile karşılaşacakları gerek ticari, gerekse işgücü yüklerini hafifletecek bir eczane yazılım programını meslektaşlarımızın hizmetlerine sunmak temel hedefimizdir.

5 • Bir stok takip programı, • Bir Eczane otomasyon sistemi, • Bir İTS yardımcı programı, • Bir Medula entegrasyon sistemi, • Bir ön muhasebe programı, olmaktan öte…

6 ECZANE YÖNETİMİNDE Eczacıların temel çalışma platformunu oluşturacak, provizyon işlemleri ile tam entegre, İlaç bilgi kaynağı veri tabanını bilimsel eczacılık hizmetinin etkin sunumu için meslektaşlarımızın farmasötik bakım asistanı olma vizyonuna sahip tek Y A R DI M C I N I Z D I R.

7 Tanım Kartları İşletme Tanımı Tanımlama İşlemleri-> İşletme Tanımları

8 Tanım Kartları Kurum Kartı Tanımlama İşlemleri-> Tanım Kartları > Kurum Kartı

9 Tanım Kartları Kurum Kartı Tanımlama İşlemleri-> Tanım Kartları -> Kurum Kartı

10 Tanım Kartları Hasta Kartı Tanımlama İşlemleri -> Tanım Kartları-> Hasta Kartı

11 Tanım Kartları Depo Kartı Tanımlama İşlemleri-> Tanım Kartları-> Depo Kartı

12 Tanım Kartları Doktor Kartı Tanımlama İşlemleri-> Tanım Kartları -> Doktor Kartı

13

14

15 Stok takip işlemleri ITS’nin uygulanmaya başlaması ile birlikte daha fazla önem kazanacaktır.

16 * Stok Sayım İşlemleri Muhasebe ve Stok İşlemleri -> Stok İşlemleri->Sayım İşlemleri *Excel Transfer ->Stok Sistem Yönetimi->Excel Transfer->Stok Transfer *Sıfırdan stok sayımı yapılmalıdır, stok güncelleme işlemi yapılmamalıdır.

17 * Stok Sayım İşlemleri Muhasebe ve Stok İşlemleri -> Stok İşlemleri->Sayım İşlemleri

18 *Excel Transfer ->Stok Sistem Yönetimi->Excel Transfer->Stok Transfer

19 *Excel Transfer ->Stok Sistem Yönetimi->Excel Transfer->Stok Transfer

20 Alış Faturası Giriş Alış İşlemleri-> Alış Faturaları E-Fatura E-fatura hakkında detaylı bilgi almak için deponuza başvurunuz.

21 Alış Faturası Giriş Alış İşlemleri-> Alış Faturaları

22 Alış Faturası Giriş Alış İşlemleri-> Alış Faturaları

23 Alış Faturası Giriş Alış İşlemleri-> Alış Faturaları

24 E-Fatura E-fatura hakkında detaylı bilgi almak için deponuza başvurunuz.

25 Satış Nakit, Kredi Kartı, Emanet, Zayi *Takas Kurum Reçetesi SGK Reçetesi, Yeşil Kart Reçetesi, Diğer Kurum Reçeteleri

26 Satış Nakit, Kredi Kartı, Emanet, Zayi, Takas

27 Satış Nakit, Kredi Kartı, Emanet, Zayi, Takas

28 Satış Nakit, Kredi Kartı, Emanet, Zayi, Takas

29 Satış Nakit, Kredi Kartı, Emanet, Zayi, Takas

30 Satış Nakit, Kredi Kartı, Emanet, Zayi, Takas

31 TEBEOS içerisinden MEDULA Provizyon Sistemine ulaşılabilir, ayrı bir ekrana gerek duymaksızın tüm işlemlerinizi bu ekrandan yapabilirsiniz. • Stok hareketi, • Hasta bilgileri ve doktor bilgileri, • İlaç Bitim tarihleri • İlaç istatistikleri

32 • Stok hareketi, Hasta bilgileri ve doktor bilgileri, İlaç Bitim tarihleri,İlaç istatistikleri aktarılmaktadır.

33 ITS Mal Alım Bildirimi ITS Mal Alım Bildirimi İptal Alış İşlemleri-> Alış Faturaları T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü 2009/84 Sayılı Genelge uyarınca 1 Haziran 2010 tarihine kadar eczanelerin mal alım onayı bildirimi yapmaları mecburi değildir.

34 ITS Mal Alım Bildirimi ITS Mal Alım Bildirimi İptal

35 Reçeteli Elden Satış ITS Satış Bildirimi ITS Satış Bildirim İptal Kurum Reçetesi Satış ITS Satış Bildirimi ITS Satış Bildirim İptal SGK MEDULA Reçete Satış ITS Satış Bildirimi ITS Satış Bildirim İptal SGK Kesinleştirme

36 Reçeteli Elden Satış

37 Kurum Reçetesi

38 Çağrı Merkezi 0312 266 30 40

39 http://tebeos.teb.org.tr tebeos@teb.org.tr


"Türk Eczacıları Birliği olarak eczacılığın,bilimsel, mesleki, etik değerlerini korumak, meslektaşlarımızın karşılaştıkları problemlere çözüm üretmek ve." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları