Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

2 adet 260 Amper cnc hassas plazma kesim makinası / tezgahı ile 65mm kalınlığında karbon çelik, 100 mm kalınlığına kadar paslanmaz çelik, 30 mm kalınlığına.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "2 adet 260 Amper cnc hassas plazma kesim makinası / tezgahı ile 65mm kalınlığında karbon çelik, 100 mm kalınlığına kadar paslanmaz çelik, 30 mm kalınlığına."— Sunum transkripti:

1

2 2 adet 260 Amper cnc hassas plazma kesim makinası / tezgahı ile 65mm kalınlığında karbon çelik, 100 mm kalınlığına kadar paslanmaz çelik, 30 mm kalınlığına kadar alüminyum, 30 mm kalınlığa kadar bakır (prinç) sac, levha, platine kesim yapılmaktadır. Cnc plazma sac kesim makinası / tezgahı nın otomatik torç yükseklik kontrolü sayesinde dalgalı saclarda dahi kesim yüksekliğini otomatik koruyarak cnc lazer kesim kalitesine yakın çapaksız kesim yapmaktadır.

3

4 CNC PLAZMA KESİM 3000*6000 mm – 1 adetCnc plazma sac kesim makinesi /tezgahı markalama özelliği sayesinde, kesilen sac parçaların üzerine markalama ile poz numaralarını yazma , numaralandırma, isimlendirme, montaj çizgilerini belirleme, sac büküm çizgilerini belirleme gibi işaretlemeler yapılabilmektedir. Cnc oksijen kesim / kesme ile 300 mm kalınlığına kadar sac, platine kesilebilmektedir.Ayrıca cnc punch pres & plazma kesim makinası / tezgahı ile cnc punch kesim in üstün kesim kalitesinin ve zımbalama hızının yanında, kombine çalışan 130 Amper kjiellberg marka hifocus cnc hassas plazma kesimiyle sizlerin karmaşık, perforeli parçalarınızı hızlı, en az fireyle, ekonomik kesim imkanı sunuyoruz. Kesilecek parçaların çizimleri CAD/CAM programlarımızın auto-nesting özelliği sayesinde sac plakanın yüzeyine en az fireyle yerleştirilmektedir.

5

6 Üretimhanemizde ; Dkp, hrp, karbon çelik Paslanmaz çelik Alüminyum levha Bakır levha Prinç levha Platin kesimi Plasma kesim / kesme ile Petek kiriş kesimi Platform ızgaraları kesimi Ankraj plakaları kesimi Flanş kesimi  Makine dişlileri kesimi Kazan aynası delikleri kesimi Merdiven omurgaları kesimi Fason Sac plakanın yüzeyi kesilerek yazı ve rakam yazılabilmekte Sac malzemeden harf ve rakam kesilebilmekte Dekoratif desen kesimi, kalın sac malzemeden kaynaksız yekpare ferforje kesimi yapılmaktadır

7


"2 adet 260 Amper cnc hassas plazma kesim makinası / tezgahı ile 65mm kalınlığında karbon çelik, 100 mm kalınlığına kadar paslanmaz çelik, 30 mm kalınlığına." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları