Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SORULARIMIZ 2015. 2010 YILINDA MALİYE BAKANLIĞI MUHASEBAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NCE GÖNDERİLEN YAPILANMA YAZISI NEDEN UYGULANMADI?

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SORULARIMIZ 2015. 2010 YILINDA MALİYE BAKANLIĞI MUHASEBAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NCE GÖNDERİLEN YAPILANMA YAZISI NEDEN UYGULANMADI?"— Sunum transkripti:

1 SORULARIMIZ 2015

2 2010 YILINDA MALİYE BAKANLIĞI MUHASEBAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NCE GÖNDERİLEN YAPILANMA YAZISI NEDEN UYGULANMADI?

3 BÜTÇE BÜYÜKLÜKLERİ DİKKATE ALINDIĞINDA MUHASEBE BİRİM SAYIMIZ YETERLİMİDİR?

4 NEDEN SINAV ÖNCESİ MALİ HİZMETLER MERKEZ MÜDÜRLERİMİZİN MALİ HİZMET MÜDÜR YARDIMCILIK VE ŞEF PERSONEL İHTİYAÇLARI (ÖZELLİKLE ANKARA İSTANBUL İZMİR BURSA GİBİ BÜYÜK ŞEHİRLER VE MERKEZ MUHASEBE BİRİMLERİNİN ) BELİRLENMEMİŞTİR?

5 NEDEN TÜM PERSONEL BİR ÜST KADROYA ERİŞMEK İÇİN SINAVA GİREKEN; KENDİ GÖREVİNİ KORUYUP KOLLAMAK İÇİN SINAVDAN SINAVA KOŞAN TEK KİŞİ MUHASEBECİDİR ? SERTİFİKALI MUHASEBE YETKİLİLERİ İLE DİĞER MERKEZ MÜDÜRLERİNİN AYNI SINAVA ALINMALARI DOĞRUMUDUR?

6 NÜFUSU 100.000 ALTI İLÇELER HER İLDE BİR ADET BULUNAN VE TÜM İLE HİZMET VEREN MALİ HİZMET MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜNÜN DEĞERLENDİRİLMESİNDE, İLLERDE NEDEN SADECE MERKEZ İLÇE NÜFUSLARI DİKKATE ALINMAKTADIR?

7 MÜCBİR SEBEPLER YAPILAN ATAMALARDA HASTALIK, EĞİTİM VS. GİBİ MÜCBİR SEBEPLER NEDENİYLE İSTENİLEN NAKİL TALEPLERİNİ NASIL DEĞERLENDİRECEKSİNİZ?

8 MUHASEBE YETKİLİLİĞİ SINAVDA BAŞARILI OLAMAYAN SERTİFİKALI PERSONELE TALEPLERİ HALİNDE BOŞ OLAN İLLERE VEKALETEN ATANMASI KONUSUNDA NASIL BİR İŞLEM ÖN GÖRÜYORSUNUZ? YİNE MÜDÜR YARDIMCILIĞI KONUSUNDA İSE VEKALET İŞLEMİ KONUSUNDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

9 SINAV SONUCU NE OLDU ? 81 İLDEN 35 İNE MUHASEBE YETKİLİSİ ATANDIĞINA GÖRE DİĞER İLLER MUHASEBE BİRİMLERİNİN DURUMLARI BELİRSİZDİR. BU İLLER NEDEN SEÇİM DIŞI KALDI? ÖZELLİKLE MÜDÜR VE YARDIMCI ATANMAYAN 21 İL KONUSUNDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

10 ÇOK ÖNEMLİ HATIRLATMA SSK DA 62 SENE HER AY MUTLAK SURETTE SAĞLANAN İŞVERENLER HESABI İLE MUHASEBE MUTABAKATI –İŞVERENLER HESABI AYLIK DÖKÜM CETVELİ –KIRMIZI - SİYAH BAKİYELER MUTABAKAT YAPILMAMASI KONUSUNDA SORUMLU KİM OLACAK ?

11 GÜVENLİK KONUSU MOSİP TE ŞİFRE VE YETKİLENDİRME KONUSU ÇOK TEHLİKELİ BİR HAL ALMIŞTIR. BU KONUDA NE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ? (HER MUHASEBE YETKİLİSİ KENDİ BİRİMİNE YETKİLİ TÜM KULLANICILARI GÖREBİLMELİ)

12 DOMİNO ETKİSİ İŞTE BU. ÇOK SIKINTILI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ? YALOVA BURSA ESKİŞEHİR KONYA TOKAT

13 KALİFİYE ELEMANLAR MERKEZ VE TAŞRA TEŞKİLATIMIZ MALİ HİZMET BİRİMLERİNDE GÖREV ALAN 25 PERSONELİMİZ ŞEFLİK SINAVINI KAZANARAK DİĞER İLLERE GİTMİŞLERDİR. BU KALİFİYE PERSONEL MUHASEBE BİRİMLERİNDE DEĞERLENDİRİLEBİLİRMİ?

14 STRATEJİ BAŞKANLIĞIMIZCA YAYINLANAN 07.01.2015 TARİH 93438 SAYILI GENEL YAZI HİLAFINA YÖNETİM DÖNEMİ HESABI ÇIKARILMADAN NEDEN NAKİL İŞLEMLERİ YAPILMIŞTIR?

15 GENEL YAZI DOĞRULTUSUNDA YÖNETİM DÖNEMİ CETVELİNİ ÇIKARMAK İÇİN BEKLEYEN PERSONELDEN İLLERİNE ATAMA YAPILMAYANLARIN DEVİR İŞLEMLERİNİ KİME YAPACAKLAR?

16 SERTİFİKALI PERSONEL VARKEN SERTİFİKASIZLARIN GÖREVLENDİRİLMESİ YANLIŞ DEĞİLMİDİR?

17 SONUÇTA HEDEFLENEN NEDİR MAL MÜDÜRLÜKLERİNDEN VEYA DİĞER KURUMLARDAN GELEN NAKİL TALEPLERİNİ NASIL DEĞERLENDİRECEKSİNİZ?

18 SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.


"SORULARIMIZ 2015. 2010 YILINDA MALİYE BAKANLIĞI MUHASEBAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NCE GÖNDERİLEN YAPILANMA YAZISI NEDEN UYGULANMADI?" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları