Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Aşağıdaki kısa test 4 soruluktur ve sizin “profesyonel” biri olup olmadığınızı belirleyecektir. Sorular fazla zor değil o yüzden ilerki sayfalara bakıp.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Aşağıdaki kısa test 4 soruluktur ve sizin “profesyonel” biri olup olmadığınızı belirleyecektir. Sorular fazla zor değil o yüzden ilerki sayfalara bakıp."— Sunum transkripti:

1 Aşağıdaki kısa test 4 soruluktur ve sizin “profesyonel” biri olup olmadığınızı belirleyecektir. Sorular fazla zor değil o yüzden ilerki sayfalara bakıp kopya çekmeyin.

2 Soru # 1 Bir zürafayı buzdolabına nasıl koyarsanız?

3 Doğru Cevap: Buzdolabının kapısını açarım...Zürafayı rafa koyarım...Kapıyı kapatırım. Soru sizin basit şeyleri aşırı karmaşık biçimde çözüp çözmediğinizi belirlemektedir.

4 Soru # 2 Bir fili buzdolabına nasıl koyarsınız?

5 Yanlış cevap: Buzdolabının kapısını açarım, fili rafa koyarım, kapıyı kapatırım. Doğru Cevap: Buzdolabının kapısını açarım, zürafayı çıkarırım,fili rafa koyarım ve kapıyı kapatırım. B u soru, hareketlerinizin yansımaları üzerinden düşünme yeteneğinizi belirlemek için sorulmuştur.

6 Soru # 3 Aslan kral hayvan konferansı düzenliyor. Biri hariç tüm hayvanlar katıldı. Hangisi katılmadı?

7 Doğru Cevap: FİL. Fil buzdolabındaydı. Hatırladınız mı? Bu soru sizin hafızanızı ölçmek içindi.

8 EVET,ilk 3 soruya doğru cevap veremediyseniz bile yeteneklerinizi göstermek için hala bir şansınız var.

9 Soru # 4 Geçmeniz gereken bir nehir var ve bu nehirde timsahlar yaşıyor. Nasıl üstesinden gelirsiniz?

10 Doğru Cevap: Yüzerek.... Niçin? Çünkü tüm timsahlar Hayvan Konferansına katıldı. Bu soru hatalarınızdan çabucak ders çıkarma yeteneğinizi ölçmek içindi.

11 Uluslararası Anderson Danışmanlık’a göre test uygulanan profesyonellerin 90%’ı tüm sorulara yanlış cevap verdi. Fakat birçok okul öncesi çocuk soruların çoğunu doğru cevapladı. Anderson Danışmanlık bunun, profesyonellerin bir çoğunun 4 yaşındaki bir çocuğun beynine sahip olduğu yönündeki teoriyi çürüttüğünü belirtmiştir.

12 Bu testi beyninden şüphe duymadığınız dostlarınıza da gönderin


"Aşağıdaki kısa test 4 soruluktur ve sizin “profesyonel” biri olup olmadığınızı belirleyecektir. Sorular fazla zor değil o yüzden ilerki sayfalara bakıp." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları