Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Grup Word Gökhan Alaca Necip ihsan Arıkan Süleyman Işık Seçkin Aytaş Recep Tuna.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Grup Word Gökhan Alaca Necip ihsan Arıkan Süleyman Işık Seçkin Aytaş Recep Tuna."— Sunum transkripti:

1 Grup Word Gökhan Alaca Necip ihsan Arıkan Süleyman Işık Seçkin Aytaş Recep Tuna

2 Ürün Tanıtımı Biz grup olarak Ms Word programını öğretme amacıyla QA teknolojisini kullanarak sanal bir ortam hazırladık. Hem oyunda hemde Web arayüzünde bireye Ms Word programının kullanılışıyla ilgili bilgi verdik ve sorularla bireyi test ettik.

3 Tasarımda İzlediğimiz Süreç Öncelikle kullanıcının düzeyine uygun bir format ne olur diye düşündük. Daha sonra fikirler ortaya atıp bunlar içerisinden uygun gördüklerimizi QA ortamında uyguladık

4 Bu Süreçte İyi Giden Olaylar Sürekli yeni fikirlerin ortaya çıkması Web tabanlı bilgi verilmesi Gruptaki bazı üyelerin daha fazla çaba göstermesi

5 Bu Süreçte İyi Gitmeyen Olaylar QA ortamındaki komutları tam olarak kullanamamak.Bu yüzden biraz sıkıntı yaşadık.Bunları aşmak için ekstra zaman harcadık.

6 Bir Dahaki Sefere Neleri Farklı Yapardınız Labirent yerine başka tarz bir uygulama yapabilirdik. Konuyu Web alanında daha etkileşimli yapardık.


"Grup Word Gökhan Alaca Necip ihsan Arıkan Süleyman Işık Seçkin Aytaş Recep Tuna." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları