Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

NOT GİRİŞİ. SİSTEME GİRİŞ akademik.yasar.edu.tr adresine girdiğinizde kullanıcı adınız ve şifreniz ile sayfaya giriş yapabilirsiniz. Soldaki menülerde.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "NOT GİRİŞİ. SİSTEME GİRİŞ akademik.yasar.edu.tr adresine girdiğinizde kullanıcı adınız ve şifreniz ile sayfaya giriş yapabilirsiniz. Soldaki menülerde."— Sunum transkripti:

1 NOT GİRİŞİ

2 SİSTEME GİRİŞ akademik.yasar.edu.tr adresine girdiğinizde kullanıcı adınız ve şifreniz ile sayfaya giriş yapabilirsiniz. Soldaki menülerde not girişini tıklayınız.

3 NOT GİRMEK İÇİN Dersi seçip not girişi tıklayınız.

4 NOT GİRİŞİ Not girişi yaparken sadece harf notlarının girişini yapabilirsiniz.

5 HARF NOTLARI VE KARŞILIKLARI Not giriş ekranında yönetmelik tıklandığında harf notlarının katsayıları ve açıklamaları ekrana gelir.

6 GEÇİCİ KAYIT Geçici kaydı tıkladığınızda not girmediğiniz öğrencilerin notları otomatik “F” olarak kaydedilecektir.

7 KESİN KAYIT Not girişlerinizi tamamladıktan sonra kesin kaydı tıklayınız. Ekrana şifrenizi girmeniz için bir uyarı gelecektir.

8 NOT ÇİZELGESİ ALIMI Kesin kayıt işlemini tamamladıktan sonra not Dökümünü tıklayarak not çizelgenizi imzalı olarak Öğrenci İşlerine teslim etmeniz gerekmektedir.

9 NOT GİRİŞ EKRANINA DÖNÜŞ Listeye dönü tıklayarak diğer derslerinizin not girişlerine devam edebilirsiniz.


"NOT GİRİŞİ. SİSTEME GİRİŞ akademik.yasar.edu.tr adresine girdiğinizde kullanıcı adınız ve şifreniz ile sayfaya giriş yapabilirsiniz. Soldaki menülerde." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları