Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

2002 yılından bugüne kadar geçen süre içerisinde LAMTEC ürünlerinin Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde tanıtımını, satışını, devreye-alma eğitimlerini düzenlemekte.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "2002 yılından bugüne kadar geçen süre içerisinde LAMTEC ürünlerinin Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde tanıtımını, satışını, devreye-alma eğitimlerini düzenlemekte."— Sunum transkripti:

1 2002 yılından bugüne kadar geçen süre içerisinde LAMTEC ürünlerinin Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde tanıtımını, satışını, devreye-alma eğitimlerini düzenlemekte ve satış sonrası hizmetini vermekteyiz.

2 LAMTEC ÜRÜNLERİNİN BAŞLICA KULLANILDIĞI SEKTÖRLER : Brülör İmalatçıları ve İthalatçıları Termik Santraller Şeker Fabrikaları Gıda Endüstrisi Metalurji Retrofit Applications for Domestic and Industrial Heating Units

3 Türkiye’ deki müşteri portföyümüz : I. Brülör Firmaları, II. Son kullanıcılar, III. Retrofit Uygulamaları, IV. Yurt-dışı satışlar, V. Kazan Firmaları

4

5 LAMTEC ÜRÜN SATIŞLARI 2002 – 2014 ( ) arası Türkiye pazarında kullanılan LAMTEC ürünleri : BMS Yakma Yönetim Sistemleri ……………627 ad. Yanma Optimizasyon üniteleri ( O 2 )…… ad. Yanma Optimizasyon üniteleri (COe)………128 ad. Alev Sensörleri, tip: FFS …………………….337 ad. Alev Sensörleri, tip: F200K..….…………….145 ad. Vizyo-Kontrol………………………………… ad.

6 YILLIK SATIŞ GRAFİKLERİ I. BMS / Yakma Yönetim Sistemleri BMS-CMS SALE OEM+E.. BT300 YEARQTY TOTAL

7 II. Yanma Optimizasyon Sistemleri Yıllık Satış Grafiği : COMBUSTION OPTIMISATION SALE O₂O₂ CO YEARQTY TOTAL

8 III. Alev Detektörleri Yıllık Satışlar ve Grafiği FLAME SENSORS SALE FFSF200K YEARQTY TOTAL

9

10 İlgili : Kubilay Yalçın Hüseyin Eryılmaz Adress: Cinnah Caddesi, No: , Çankaya / Ankara Turkey Web : Phone: +90 (312) Fax: +90 (312) Mobile:


"2002 yılından bugüne kadar geçen süre içerisinde LAMTEC ürünlerinin Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde tanıtımını, satışını, devreye-alma eğitimlerini düzenlemekte." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları