Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 1-Sınav evrak poşetini teslim aldığınızda sınav poşetini sağlamlık yönünden gözle muayene yapınız.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 1-Sınav evrak poşetini teslim aldığınızda sınav poşetini sağlamlık yönünden gözle muayene yapınız."— Sunum transkripti:

1

2 Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 1-Sınav evrak poşetini teslim aldığınızda sınav poşetini sağlamlık yönünden gözle muayene yapınız.

3 Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 2- Sınav poşetini  el işaretinin bulunduğu yerden elinizle yırtılabilecek şekilde imal edilmiştir.

4 Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 3- Sınav poşetini  el işaretinin bulunduğu yerden yırtmak için isterseniz kalem de kullanabilirsiniz.

5 Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 4- Sınav evrakını poşeti rahatlıkla açılabilmektedir.

6 Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 5- Sınav poşetinin içinden sınav evraklarını çıkararak eksik olup olmadığını kontrol ediniz. Soru ve cevap kağıtlarını sayınız..

7 Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 6- Sınav işlemi bittikten sonra sınav evraklarını eksiksiz olarak bir araya getirip, sınav poşeti içine yerleştiriniz.

8 Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 7- Sınav evrakları poşetini kapatmak için geri dönüş yapıştırma noktasının üzerindeki bantı sökerek açınız.

9 Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 8- Daha önceden açılmış olan dış kenarı ilk yırtılan noktaya karşılıklı olarak gelecek şekilde biraz önce açtığınız bantın üzerine yapıştırınız.

10 Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 9- Yapıştırma işlemini tamamlayarak sınav evrak poşetini aldığınız yere imza karşılığında teslim ediniz. (Ayrıca; salonu son kez kontrol ediniz. Işıkları kapatarak, unutulan eşyalar varsa bunları alarak okul idaresine teslim ediniz.)


"Sınav Evrakı Poşetini Açma ve Kapatma İşlem Sırası… 1-Sınav evrak poşetini teslim aldığınızda sınav poşetini sağlamlık yönünden gözle muayene yapınız." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları