Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ULUSLARARASI DEMOKRASİ FORMU. Parlamento Binası Big Ben, Londra'da Westminster Sarayı'nın yanındaki ünlü saat kulesidir. Dünyanın en büyük ikinci dört.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ULUSLARARASI DEMOKRASİ FORMU. Parlamento Binası Big Ben, Londra'da Westminster Sarayı'nın yanındaki ünlü saat kulesidir. Dünyanın en büyük ikinci dört."— Sunum transkripti:

1 ULUSLARARASI DEMOKRASİ FORMU

2 Parlamento Binası

3 Big Ben, Londra'da Westminster Sarayı'nın yanındaki ünlü saat kulesidir. Dünyanın en büyük ikinci dört taraflı saatidir.

4 Londra dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biridir. Yaklaşık 8 milyonluk nüfusuyla AB'nin 2. kalabalık kentidir. Avrupa'da en fazla beyaz ırk harici insanın yaşadığı şehirdir. 300'den fazla farklı dil konuşulmaktadır.

5 Trafalgar Meydanı

6 Merlin Entertainments London Eye (bilinen kısaltması ile London Eye ), 135 metre yükseklikte,Avrupa'da bilinen en yüksek dönme dolaptır.

7 British Museum, İngiltere'nin Londra şehrinde Dünya'nın her yanından getirilen seçkin Eskiçağ yapıtları ve etnografya koleksiyonlarını kapsayan müze.

8 Chelsea FC Stadium

9 Picadilly Circus

10 National Gallery, Londra'da 1824 yılında kurulan, 2300'den fazla parçanın olduğu koleksiyona sahip müze. Binası Trafalgar Meydanı'nda bulunmaktadır. Müze, on üçüncü yüzyıl yirminci yüzyıl aralığında pek çok tabloya sahiptir.

11 Covent Garden

12 The Phantom Of Opera

13 Uluslararası Demokrasi Forumu

14 Demokrasi eğitiminin, demokratik yaşam tarzının en iyi benimsetildiği ve hayata geçirilebilecek programlardan biri de, geleceğin yöneticilerini yetiştiren ve böylece gelenekselleşen projelerden biri olan “Uluslararası Demokrasi ve İnsan Hakları Forumu” her yıl Londra’da Lordlar Kamarası’nda gerçekleştirilir.

15 Uluslararası Demokrasi Formu

16

17 Backhingham Palace

18 Oxford Street

19 Madam Tussaund Museum

20 Hyde Park

21 National History & Science Museum

22 www.majole.com WORLD IS IN YOUR HAND WITH


"ULUSLARARASI DEMOKRASİ FORMU. Parlamento Binası Big Ben, Londra'da Westminster Sarayı'nın yanındaki ünlü saat kulesidir. Dünyanın en büyük ikinci dört." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları