Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

"Farkımız; sizin markanız bizim markamız!". CEMAKYOL Creative Kimdir? Tam hizmet "BUTİK" reklam ajansıdır. Reklamvereni için beyninin bir bölümünü ayırır.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: ""Farkımız; sizin markanız bizim markamız!". CEMAKYOL Creative Kimdir? Tam hizmet "BUTİK" reklam ajansıdır. Reklamvereni için beyninin bir bölümünü ayırır."— Sunum transkripti:

1 "Farkımız; sizin markanız bizim markamız!"

2 CEMAKYOL Creative Kimdir? Tam hizmet "BUTİK" reklam ajansıdır. Reklamvereni için beyninin bir bölümünü ayırır. Çok düşünür, az konuşur, çok çalışır. Maksimum ajans konforu yaşatır. Kurumsal Grafik / Tasarım Hizmetleri Web ve İnteraktif Çözümler Outdoor / Indoor Tasarım ve Uygulamaları Fotoğraf Çekimi ve Manipülasyonu Ambalaj Tasarım ve Uygulamaları Fuar Standı Tasarım ve Uygulamaları Promosyon Tasarım ve Uygulamaları Baskılı İşler ve Medya Planlama/Satın Alma Neler Yapar?

3 Neden BUTİK ajans? Doğru ve zamanında hizmet için reklamveren ile yakın bir ilişki kurarız. Çok iyi tanırız ve bir departmanı gibi çalışırız. Çok müşterinin az işini yapmak yerine, az müşteriye çok hizmet üretiriz. Bu sayede bize ve müşterimize zaman kazandırırız. Sözleşme süresince aynı sektörden sadece bir reklamveren ile çalışırız. Sadece onun için düşünür, onun için strateji geliştirir ve uygularız. Sözümüzde duruyoruz. Sizin için yetişmesi gereken bir iş varsa bizim için de var demektir.

4 Sektördeki Tecrübemiz 12 yıldan beri kurumsal firmalara hizmet üretiyoruz. Ağırlıklı olarak endüstri ve teknik markalara hizmette uzmanlaştık. Grafik tasarım tecrübemizin yanında web sitesi ve interaktif çözümlerde de Türkiye’nin büyük markalarına hizmet verdik. 2013 yılında tasarlamış olduğumuz İzmir Ticaret Odası’ın resmi web portalı için "Türkiye Bilişim Yıldızları" yarışmasından "Birincilik" aldık.

5 Bazı Referanslarımız İzmir Ticaret Odası Atlasjet A.Ş. / ATS Team Yer Hizm. Genmar A.Ş. / Jump Spor Türkiye Vansan A.Ş. Beşer Holding Jantsa A.Ş. Dental Labor Öznur Group Pehlivanoğlu Şirketler Grubu Bilteks Kesici Takımlar Göksan Pompa A.Ş. Hawle Group / Öz-kan Vana Arset A.Ş. TESCO Kipa / Kozmetik Ambalajları İDİL Islak Mendilleri Gürmar Marketler Zinciri Ankara Vakıflar Genel Müdürlüğü Konak Belediyesi / Kültür Müdürlüğü Gaziemir Belediyesi Ege Canet Cemakyol Creative Showreel : www.cemakyol.com & http://vimeo.com/63821552www.cemakyol.comhttp://vimeo.com/63821552

6 Bazı Web Sitesi Referanslarımız www.izto.org.tr İzmir Ticaret Odası Resmi Web Sitesi (Bilişim Yıldızları E-hizmet Kategorisi 2012 Türkiye 1.’liği) www.izmircvb.org.tr İzmir Kongre ve Turizm Merkezi Resmi Web Sitesi www.jump.com.tr Jump Spor Ayakkabıları Türkiye Web Sitesi www.atsteam.aero ATLASJET Grup Şirketi – ATS Team Yer Hizmetleri Web Sitesi www.oz-kan.com.tr Avusturya Hawle Grup Şirketi – Öz-Kan Makine A.Ş. Kurumsal Web Sitesi www.vansan.com.tr Vansan A.Ş. Kurumsal Web Sitesi www.kimkord.com Öznur Group Şirketi – Kimkord Konveyör Kurumsal Web Sitesi www.eksaskonveyor.com Öznur Şirketi – Şirketi Eksas Konveyör Kurumsal Web Sitesi www.johntek.com.es İspanyol Jhontek S.R.L. Kurumsal Sitesi www.bilteksmakina.com.tr Bilteks Makina Kurumsal Web Sitesi www.villa-s.com Çeşme Villa-s Web Sitesi www.ayvalikuygulamaoteli.com Ayvalık Turizm Meslek Yüksek Okulu Uygulama Oteli Web Sitesi Cemakyol Creative Showreel : www.cemakyol.com & http://vimeo.com/63821552www.cemakyol.comhttp://vimeo.com/63821552


""Farkımız; sizin markanız bizim markamız!". CEMAKYOL Creative Kimdir? Tam hizmet "BUTİK" reklam ajansıdır. Reklamvereni için beyninin bir bölümünü ayırır." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları