Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Www. mrg-turkiye.com YÜZEY TEMİZLİĞİ VE KAYDIRMAZ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Www. mrg-turkiye.com YÜZEY TEMİZLİĞİ VE KAYDIRMAZ."— Sunum transkripti:

1 www. mrg-turkiye.com YÜZEY TEMİZLİĞİ VE KAYDIRMAZ

2 AQUAFINESSE KAYDIRMAZ www. mrg-turkiye.com Ülkemizde ve Dünyanın bir çok ülkesinde, kaygan zeminlerle mücadele konusunda büyük çabalar harcanmıştır. Havuz kenarları, gemiler, restoranlar, alışveriş merkezleri, eğlence yerleri, mağazalar ve üretim yerleri gibi kamuya açık bir çok alanda yer temizliğinin yapılmasıyla beraber oluşan kaygan zemin artık sorun olmaktan çıkıyor. %88 oranında kayganlaşmayı azaltarak, uygulandığı ortamı da temizlemiş oluyor.

3 www. mrg-turkiye.com - Tek bir kullanım ile kayganlaşmayı %88 oranında azaltır. - Uygulaması çok basit ve uzman ekibe gerek yoktur. - Çevre dostu bir üründür. - Diğer ürünler gibi uygulandığı alana zarar vermez. - Her alanda ve zeminde kullanılabilir. - Üstün sonuç verir..

4 www.mrg-turkiye.com KAYGAN ZEMİNLER İÇİN AQUAFINESSE Bilindiği gibi bir çok kamuya açık yerlerde yer temizliği yapılmasıyla beraber zemindeki nemli alanla beraber kayıp düşme oranları git gide artmaktadır. Buna önlem olarak bir çok firma tabela kullanmakta da olsa oluşan yaralanma ve zararlardan dolayı firmalar yüklü tazminat ödemek zorunda kalabiliyorlar. Kullanılan bir çok temizlik ürünleri zaman içerisinde zemin üzerinde de belirli bir katman oluşturarak zemine de zarar vermektedir. Bu anlamda Aquafinesse oluşan katmanı engelleyip, zemindeki malzemenin deforme olmasını da engellemiş oluyor.

5 www. mrg-turkiye.com Sonuç olarak : Basit bir haftalık uygulama ile %88 oranında kayganlığı azaltarak temiz bir ortam sunar. Yüzeyde oluşan katmanları bile kolayca sökerek oluşacak mikropları da yok eder, sert ve sağlam bir temizlik sunar. Çevre dostu temizliği ile sağlığınızı en üst seviyede korur. KAYGAN ZEMİNLER İÇİN AQUAFINESSE

6 www.mrg-turkiye.com AquaFinesse™ Sıcak Küvetler AquaFinesse™ Havuzlar AquaFinesse™ Endüstriyel Evren Mah. Halkalı Cad. Seher Sok. No: 2 / 2 Bağcılar İstanbul – TÜRKİYE Tel : 0212 550 30 30 Faks : 0212 550 70 74 Mail : info@mrg-turkiye.cominfo@mrg-turkiye.com Daha fazla bilgi için www.mrg-turkiye.com


"Www. mrg-turkiye.com YÜZEY TEMİZLİĞİ VE KAYDIRMAZ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları