Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ŞEKER PİLİÇ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ŞEKER PİLİÇ."— Sunum transkripti:

1 ŞEKER PİLİÇ

2 YÖNETİM KURULU ALİ BORYÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN BOR YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI MACİDE BOR YÖNETİM KURULU ÜYESİ PROF. DR ADEM ÇABUK BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ PROF. DR İBRAHİM LAZOLBAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ EMRE BOR GENEL MÜDÜR KAAN BOR GENEL MÜDÜR YARDIMCISI (KURUMSAL VE MALİ HİZ.)BETÜL DEMİRELGENEL MÜDÜR YARDIMCISI (SATIŞ VE PAZARLAMA)

3 OSMAN BOR ALİ BOR EMRE BOR (CEO)

4 Vizyon ve Misyon Misyon
Köklü geçmişe sahip Şeker Piliç ailesi, toplumun değişen gereksinimlerini göz önünde bulundurarak piliç eti ve ürünlerini gıda güvenliği ilkelerine uygun şekilde üreten, toplumsal fayda ve yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan, insana ve çevreye duyarlı bir kuruluştur. Vizyon Şeker Piliç, gıda ve lezzet denince akla gelen ilk kuruluş haline gelmiş, sektörüne yön vererek ilkleri başarmış, markasını yurtdışında tanıtmış ve sahip olduğu kalite bilincini toplumun tüm kesimlerine yaymış dev bir aile olmaktır.

5 SOSYAL PROJELER TEGV ŞEKER EV BANDIRMA ÖĞRENİM BİRİMİ
23 NİSAN ŞENLİĞİNDE …Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Bandırma Şeker Ev Öğrenim Birimi, her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırlıklarına aylar, haftalar, günler öncesinden başlamıştı. Hep birlikte ’Bir Çocuk Değişir, Türkiye Değişir’’ düşüncesinden hareketle çocuklarımızın anılarında yer alacak etkinlikler hazırlandı.Sokak sergisi, dans gösterileri ve gitar dinletileri içeren şenliğimiz, 23 Nisan’a yakışır bir kutlama oldu. Her zaman olduğu gibi Tadım aracımız, çocuklarımızın en sevdiği “ Şeker Köşe“’ lerden di.

6 BİREYSEL GELİŞİM VE EĞİTİM
Bireysel gelişim planları aracılığıyla, sadece şirket içi veya dışı eğitimler değil, bizzat o işi yaparken deneyim kazanma ve öğrenme prensibinden yola çıkarak çeşitli deneyim faaliyetleri de planlanır. Yöneticilerin ise, bu planların gerçekleşmesi konusundaki sorumluluğu, hem çalışanın kendisi, hem de şirket içi paylaşması ve yönlendiren/geliştiren bir yönetim tarzıyla çalışanlarına destek vermesi öngörülmektedir. Şirket amaç ve hedeflerine katkı sağlayacak şekilde, Şeker Piliç çalışanlarının gereksinim duydukları alan ve konularda çeşitli eğitimler planlanır ve bu planlar yıl boyunca İnsan Kaynakları tarafından takip edilir. Oryantasyon eğitimi:  Şeker Piliç’de yeni başlayan personele şirketli ilgili genel bilgilerin verildiği, çalışacağı bölümün ve iş ilişkisi içinde olacağı bölümlerin tanıtımı yapılır. İş başı eğitimi:  Şeker Piliç’de yeni göreve başlayan personele ya da görev değişikliği yapılan personele ilk yöneticisi tarafından verilen eğitimdir. Mesleki eğitimler:  Çalışanlarımızın sorumlu oldukları işle ilgili bilgi ve becerisini arttırmaya yönelik eğitimlerdir. Kişisel gelişim eğitimleri:  Şirket hedefleri doğrultusunda çalışanlarımızın kişisel becerilerini ve yetkinlikleri geliştirmeye yönelik eğitimlerdir. Yönetim sistemleri eğitimi:  Kalite (ISO 9000), Çevre (ISO 14001), ISO vb. ile ilgili standart gerekliliklerine yönelik uygulamaların kişilerin görev tanımları çerçevesinde anlatıldığı eğitimlerdir.

7 ÜRÜNLER

8

9 KALİTE VE HİJYEN

10 FOTOĞRAFLARLA ŞEKER PİLİÇ

11

12 Emine ari maliye 1.öğretim 200910303099
Hazırlayan Emine ari maliye 1.öğretim


"ŞEKER PİLİÇ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları