Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Hazırlayan:Sadık Efe BÜYÜKARSLAN.  Bugün sanatın "duygusal ve düşünsel etkileme gücü"ne sahip oluşu daha belirleyicidir. Kendi içinde tutarlı bir bütünlüğü.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Hazırlayan:Sadık Efe BÜYÜKARSLAN.  Bugün sanatın "duygusal ve düşünsel etkileme gücü"ne sahip oluşu daha belirleyicidir. Kendi içinde tutarlı bir bütünlüğü."— Sunum transkripti:

1 Hazırlayan:Sadık Efe BÜYÜKARSLAN

2  Bugün sanatın "duygusal ve düşünsel etkileme gücü"ne sahip oluşu daha belirleyicidir. Kendi içinde tutarlı bir bütünlüğü taşıyan şey çirkin, acı verici, iğrendirici bile olsa estetik açıdan güzeldir.

3  Ayrıca sanat üstün yaratıcılıktır.

4  Müzik  Resim  Tiyatro  Dans  Heykel  Edebiyat  Opera

5  Dans tüm vücudun bir müzik ritmi eşliğinde estetikle birlikte çalıştırılabildiği bir gelenek, sanat, bir tedavi şekli veya sadece bir ifade şekli olabilir.

6  Dans en eski insan uygarlıklarının doğuşu öncesinde tören, ayın, kutlama ve eğlencenin önemli bir parçası olmuştur.

7  Michael Joseph Jackson (d. 29 Ağustos 1958 – ö. 25 Haziran 2009) “Popun Kralı” olarak tanınan Afro- Amerikalı efsanevi şarkıcı, müzisyen, besteci, söz yazarı ve pop yıldızı.

8

9  Mikhail Nikolayevich Baryshnikov (28 Ocak 1948) doğumlu olan Sovyet-Rus Amerikalı dansçı, koreograf ve doğumlu aktör, genellikle Vaclav Nijinski ve Rudolf Nureyev ile birlikte en büyük bale olarak nitelediler. Daha sonra New York'a Amerikan Bale Tiyatrosu, burada daha sonra oldu sanat yönetmeni ile dans taşındı.

10  http://tr.wikipedia.org  http://connect.enka.k12.tr  http://www.dailymotion.com  http://www.trtube.com/michael-jackson- smooth-criminal-konser-22958.html  http://www.fullmuzikdinle.com/wp- content/uploads/2009/10/michael_jackson_ m.jpg  http://www.ece.umassd.edu/Faculty/hmichel /images/Dancing.gif


"Hazırlayan:Sadık Efe BÜYÜKARSLAN.  Bugün sanatın "duygusal ve düşünsel etkileme gücü"ne sahip oluşu daha belirleyicidir. Kendi içinde tutarlı bir bütünlüğü." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları