Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sanat ve Sanat Dalları Hazırlayan:İ.Uhut.YILDIZ.  Sanat Nedir? Sanat kendi duygu ve düşüncelerini ifade etmenin en önemli yollarından biridir. Farklı.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sanat ve Sanat Dalları Hazırlayan:İ.Uhut.YILDIZ.  Sanat Nedir? Sanat kendi duygu ve düşüncelerini ifade etmenin en önemli yollarından biridir. Farklı."— Sunum transkripti:

1 Sanat ve Sanat Dalları Hazırlayan:İ.Uhut.YILDIZ

2  Sanat Nedir? Sanat kendi duygu ve düşüncelerini ifade etmenin en önemli yollarından biridir. Farklı sanat dalları nelerdir? Fotoğrafçılık, Dans, Heykel, Müzik, Tiyatro vb.  İngilizce de sanat dalımıdır? İngilizce sanat dalı değildir.

3  Dans ederken enerjik oluruz.  Belki büyüyünce ünlü bir dansçı oluruz.  Dansın ne zaman insan kültürünün bir parçası haline geldiği bilinmemektedir. Dans en eski insan uygarlıklarının doğuşu öncesinde tören, ayın, kutlama ve eğlencenin önemli bir parçası olmuştur.  Michael Jackson ünlü bir dansçıdır.  Michael Jackson’ın yabancı dansları vardır.  Dünya bir ritimle ortaya çıktı ve evrenin bu ritmi hala devam ediyor. Yeryüzünde hareketin ilk başladığı andan itibaren insanın içinde bu ritim vardı.  Dans etmek eğlencelidir.

4 Müzik Fotoğrafçılık Tiyatro Heykelcilik Resim Dans

5 Michael Joseph Jackson 29 Ağustos 1958 de doğdu. Popun kralı yani Michael Jackson 25 Haziran 2009 yılında öldü. Jackson aile’sinin dokuz çocuğunun yedincisi olarak bilinen Michael Jackson babasını kurduğu Jackson 5 grubunda 1971 yılında henüz 11 yaşındayken katıldı. Michael Jackson’ un en ünlü şarkıları; Dangerous, History bunlarıdır.

6  Kaynakça: www.wikipedia.org www.salsatürk.com Ayça Öğretmen www.bakımlıyız.com www.salsatürk.com www.bakımlıyız.com

7 Beni İzlediğiniz İçin Teşekkürler


"Sanat ve Sanat Dalları Hazırlayan:İ.Uhut.YILDIZ.  Sanat Nedir? Sanat kendi duygu ve düşüncelerini ifade etmenin en önemli yollarından biridir. Farklı." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları