Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr PROJE UYGULAMA SÜRECİ GÖRÜNÜRLÜK EĞİTİMİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr PROJE UYGULAMA SÜRECİ GÖRÜNÜRLÜK EĞİTİMİ."— Sunum transkripti:

1 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr PROJE UYGULAMA SÜRECİ GÖRÜNÜRLÜK EĞİTİMİ

2 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr Sözleşme Ek II-Genel Koşullar MADDE 6 - GÖRÜNÜRLÜK • Yararlanıcı, ortaklar ve diğer bütün yükleniciler T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Mali Destek Programları çerçevesinde desteklenen projelerinin yeterli tanıtımını yapmaktan sorumludurlar. • Yararlanıcılar ve ortaklarının; projelerinin Ajans tarafından desteklendiğinin ve Kalkınma Ajanslarının ulusal düzeyde Kalkınma Bakanlığı tarafından koordine edildiğinin görünürlüğünü sağlamak için gerekli tedbirleri almaları gerekmektedir.

3 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr ÖRNEK GÖRÜNÜRLÜK ARAÇLARI

4 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr  Ajans ve Kalkınma Bakanlığı logosu standart olmalıdır.  Diğer logoların Ajans ve Kalkınma Bakanlığı’nın logosundan daha büyük oranlarda veya ön plana çıkacak şekilde kullanılmamasına ayrıca dikkat edilmelidir.  Feragat ibaresi bütün yayınlarda yer almalıdır. “Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 2012 yılı SÜRAT/TURGEP Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı ve/veya Kalkınma Bakanlığının görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk (yararlanıcı/ortaklar/yükleniciler).....’a aittir.”

5 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr Temin Edilen Makine ve Ekipman

6 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr BROŞÜR VE KATALOG ÖRNEĞİ

7 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr DİPLOMAT ZARF

8 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr ÖRNEK GÖRÜNÜRLÜK UYGULAMALARI

9 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr

10 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr

11 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr

12 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr Genel Kurallar Projenin ve proje etkinliklerinin ilerleyişi fotoğraf ve diğer görsel materyallerle belgelenmelidir. Proje faaliyeti olan kurs, seminer ve benzeri etkinlikler kapsamında kullanılacak olan bilgisayar sunumlarında, sunumun her sayfasında Ajans ve Kalkınma Bakanlığı logolarına yer verilmelidir. Proje faaliyetleri kapsamında hazırlanan bülten ve e- bültenlerin üst kısmında Ajans ve Kalkınma Bakanlığı logolarına, alt kısmında da feragat yazısına yer verilmelidir. Görünürlük faaliyetlerini yerine getirmeyen Yararlanıcılar hakkında Ajans hak edişten kesme ve para cezası gibi yaptırımlar uygular.

13 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr Genel Kurallar Kurulacak olan web sitelerinde, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığı web sitelerine bağlantı (link) verilmelidir. Web sitesi hazırlanırken Ajans ve Kalkınma Bakanlığı’nın logosuyla ilgili olarak bülten ve basın duyuruları için belirlenmiş olan görünürlük kuralları geçerli olacaktır. Mali Destek Programları kapsamında desteklenen altyapıyla ilgili projelerde projeyle ilgili gösterge panoları kullanılmalıdır. Gösterge panolarının sayısı ve ebadı çalışmanın kapsamına uygun olmalıdır ve geçenlerin okuyabileceği ve projenin özelliğini anlayabilecekleri büyüklükte ve görünürlükte olmalıdır.

14 T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr


"T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı www.kuzka.gov.tr PROJE UYGULAMA SÜRECİ GÖRÜNÜRLÜK EĞİTİMİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları