Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

1 MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ KONFERANS VE SERGİ SALONU MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ KONFERANS VE SERGİ SALONU.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "1 MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ KONFERANS VE SERGİ SALONU MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ KONFERANS VE SERGİ SALONU."— Sunum transkripti:

1 1 MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ KONFERANS VE SERGİ SALONU MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ KONFERANS VE SERGİ SALONU

2 2 KONFERANS ve SERGİ SALONU

3 3

4 4 KONFERANS ve SERGİ SALONU TANITIM Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin bilimsel üretkenliğinin yanı sıra sosyal ve kültürel yaşamındaki hareketliliğini artıran, aynı zamanda Burdur ‘un bilim, kültür ve sanat yaşamına büyük katkıda bulunan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans ve Sergi Salonu her türlü seminer, konferans ve kültürel etkinliğin düzenlenmesine olanak sağlayacak biçimde tasarlanmıştır Sahne alanı toplam 156.000 m2 dır.Sahne arkasında sanatçılar için duş, soyunma ve dinlenme odaları mevcuttur. Fuayede sergi, kokteyl yapılabilen geniş bir alan mevcuttur. Tüm bina ve salonda kablolu ve kablosuz internet ağı mevcuttur. Tüm bina içinde ısıtma ve soğutma ile havalandırma tesisatı merkezi sistem ile sağlanmaktadır. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin bilimsel üretkenliğinin yanı sıra sosyal ve kültürel yaşamındaki hareketliliğini artıran, aynı zamanda Burdur ‘un bilim, kültür ve sanat yaşamına büyük katkıda bulunan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans ve Sergi Salonu her türlü seminer, konferans ve kültürel etkinliğin düzenlenmesine olanak sağlayacak biçimde tasarlanmıştır Sahne alanı toplam 156.000 m2 dır.Sahne arkasında sanatçılar için duş, soyunma ve dinlenme odaları mevcuttur. Fuayede sergi, kokteyl yapılabilen geniş bir alan mevcuttur. Tüm bina ve salonda kablolu ve kablosuz internet ağı mevcuttur. Tüm bina içinde ısıtma ve soğutma ile havalandırma tesisatı merkezi sistem ile sağlanmaktadır.

5 5  Salonumuz 600 Kişilik izleyici Kapasitesi  Tek mikrofonlu konferans kürsüsü  DÖRT adet tavandan sarkıtmalı kondansatör kayıt mikrofonu  Canlı müzik teknik ekipmanları (32 Kanal Ses Mikseri, Solist ve Enstruman Mikrofonları, Piyano)  Projeksiyon cihazı ve perdesi  Sinema Cihazı ve Perdesi  Salonumuz 600 Kişilik izleyici Kapasitesi  Tek mikrofonlu konferans kürsüsü  DÖRT adet tavandan sarkıtmalı kondansatör kayıt mikrofonu  Canlı müzik teknik ekipmanları (32 Kanal Ses Mikseri, Solist ve Enstruman Mikrofonları, Piyano)  Projeksiyon cihazı ve perdesi  Sinema Cihazı ve Perdesi KONFERANS SALONU SALONUN OTURUMU VE TEKNİK ÖZELLİKLERİ

6 6  Cinema prosesörü  ETC ışık masası 48/96 kanal Dimer  13 m genişlik, 16 m derinliğinde akustik sahne  Konuklar için 3 ayrı kulis  Cinema prosesörü  ETC ışık masası 48/96 kanal Dimer  13 m genişlik, 16 m derinliğinde akustik sahne  Konuklar için 3 ayrı kulis KONFERANS SALONU SALONUN OTURUMU VE TEKNİK ÖZELLİKLERİ

7 7 KONFERANS SALONU ASMA KAT GÖRÜNTÜSÜ

8 8 KONFERANS SALONU SAHNE KATI GÖRÜNTÜSÜ

9 9 KONFERANS SALONUNUN SAHNEDEN GÖRÜNTÜSÜ

10 10 KONFERANS SALONUNUN SAHNE YAKIN GÖRÜNTÜSÜ

11 11 KONFERANS SALONU SES VE IŞIK KONTROL MERKEZİ GÖRÜNTÜSÜ

12 12 KONFERANS SALONU TEKNİK CİHAZLARI

13 13 KONFERANS SALONU SAHNE KATI METRAJLARI

14 14 KONFERANS SALONU ASMA KATI METRAJLARI

15 15 SERGİ SALONU GİRİŞ GÖRÜNTÜSÜ

16 16 FUAYE OTURMA VE TEKNİK ÖZELLİKLERİ Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans ve Sergi Salonunda düzenlenen tüm konferans, seminer ve toplantılarda katılımcılara sağlanan olanaklar:  Oturma grupları mevcuttur.  600 Kişilik kokteyl düzenlenebilecek kapasitededir.  Sergi için ışık spotları  Acil Anons Sistemi  Müzik yayın sistemi  Sunum teknik araçları  Seslendirme araçları  Kablosuz İnternet bağlantısı  Sunumlar için Bilgisayar sistemi mevcuttur. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans ve Sergi Salonunda düzenlenen tüm konferans, seminer ve toplantılarda katılımcılara sağlanan olanaklar:  Oturma grupları mevcuttur.  600 Kişilik kokteyl düzenlenebilecek kapasitededir.  Sergi için ışık spotları  Acil Anons Sistemi  Müzik yayın sistemi  Sunum teknik araçları  Seslendirme araçları  Kablosuz İnternet bağlantısı  Sunumlar için Bilgisayar sistemi mevcuttur.

17 17 SERGİ SALONU GİRİŞ KATI UZUN KORİDOR GÖRÜNTÜSÜ

18 18 SERGİ SALONU ALT KAT KORİDOR GÖRÜNTÜSÜ

19 19 KONFERANS VE SERGİ SALONU DİNLENME YERİ GÖRÜNTÜSÜ

20 20 KONFERANS VE SERGİ SALONU KULİS GÖRÜNTÜSÜ

21 21  Bölüm/Araştırma Merkezinin Üniversite dışından kuruluşlarla ortak toplantı düzenlemeleri durumunda, Salon tahsis fiyatı üzerinden salon ücretinin %50’si, Üniversite hesabına ödenecektir.  KM’nin …………………………………… tarafından kullanımı ve ücretleri: Konferans Salonu: 1.000.00 TL (Bin TürkLirası) Sergi Salonu : 750.00 TL (Yediyüzelli TürkLirası)  …………… genel toplam olan …………… TL ( …………………Türk Lirası), aşağıda yer alan banka hesap numarasına etkinlik tarihinden en az 7 gün önce yatırılacaktır. (Para yatıra kurum/kişilerin vergi numarası ya da TC Kimlik No.larını mutlaka belirtmeleri gerekmektedir.)  Banka Hesap No: Ziraat Bankası - Burdur Merkez Şubesi Strateji Geliştirme Dire Başkanlığı – Hesap No: 46499466-5001  Bölüm/Araştırma Merkezinin Üniversite dışından kuruluşlarla ortak toplantı düzenlemeleri durumunda, Salon tahsis fiyatı üzerinden salon ücretinin %50’si, Üniversite hesabına ödenecektir.  KM’nin …………………………………… tarafından kullanımı ve ücretleri: Konferans Salonu: 1.000.00 TL (Bin TürkLirası) Sergi Salonu : 750.00 TL (Yediyüzelli TürkLirası)  …………… genel toplam olan …………… TL ( …………………Türk Lirası), aşağıda yer alan banka hesap numarasına etkinlik tarihinden en az 7 gün önce yatırılacaktır. (Para yatıra kurum/kişilerin vergi numarası ya da TC Kimlik No.larını mutlaka belirtmeleri gerekmektedir.)  Banka Hesap No: Ziraat Bankası - Burdur Merkez Şubesi Strateji Geliştirme Dire Başkanlığı – Hesap No: 46499466-5001 KONFERANS VE SERGİ SALONU KULLANIM BEDELLERİ ( AKADEMİK )

22 22  Toplulukların Üniversite dışından kuruluşlarla ortak toplantı düzenlemeleri durumunda, Salon tahsis fiyatı üzerinden salon ücretinin %50’si, Üniversite hesabına ödenecektir.  KSS’nin …………………………………… tarafından kullanımı ve ücretleri: Konferans Salonu: 1.000.00 TL (Bin TürkLirası) Sergi Salonu: 750.00 YTL (Yediyüzelli TürkLirası)  …………… genel toplam olan …………… TL (…………………Türk Lirası), aşağıda yer alan banka hesap numarasına etkinlik tarihinden en az 7 gün önce yatırılacaktır. (Para yatıra kurum/kişilerin vergi numarası ya da TC Kimlik No.larını mutlaka belirtmeleri gerekmektedir.)  Banka Hesap No: Ziraat Bankası - Burdur Merkez Şubesi Strateji Geliştirme Dire Başkanlığı – Hesap No: 46499466-5001  Toplulukların Üniversite dışından kuruluşlarla ortak toplantı düzenlemeleri durumunda, Salon tahsis fiyatı üzerinden salon ücretinin %50’si, Üniversite hesabına ödenecektir.  KSS’nin …………………………………… tarafından kullanımı ve ücretleri: Konferans Salonu: 1.000.00 TL (Bin TürkLirası) Sergi Salonu: 750.00 YTL (Yediyüzelli TürkLirası)  …………… genel toplam olan …………… TL (…………………Türk Lirası), aşağıda yer alan banka hesap numarasına etkinlik tarihinden en az 7 gün önce yatırılacaktır. (Para yatıra kurum/kişilerin vergi numarası ya da TC Kimlik No.larını mutlaka belirtmeleri gerekmektedir.)  Banka Hesap No: Ziraat Bankası - Burdur Merkez Şubesi Strateji Geliştirme Dire Başkanlığı – Hesap No: 46499466-5001 KONFERANS VE SERGİ SALONU KULLANIM BEDELLERİ ( TOPLULUK )

23 23  KM’nin …………………………………… tarafından kullanımı ve ücretleri: Konferans Salonu: 1.000.00 TL (Bin TürkLirası) Sergi Salonu: 750.00 TL (Yediyüzelli TürkLirası)  …………… genel toplam olan …………… TL (…………………Türk Lirası), aşağıda yer alan banka hesap numarasına etkinlik tarihinden en az 7 gün önce yatırılacaktır. (Para yatıra kurum/kişilerin vergi numarası ya da TC Kimlik No.larını mutlaka belirtmeleri gerekmektedir.)  Banka Hesap No: Ziraat Bankası - Burdur Merkez Şubesi Strateji Geliştirme Dire Başkanlığı – Hesap No: 46499466-5001  KM’nin …………………………………… tarafından kullanımı ve ücretleri: Konferans Salonu: 1.000.00 TL (Bin TürkLirası) Sergi Salonu: 750.00 TL (Yediyüzelli TürkLirası)  …………… genel toplam olan …………… TL (…………………Türk Lirası), aşağıda yer alan banka hesap numarasına etkinlik tarihinden en az 7 gün önce yatırılacaktır. (Para yatıra kurum/kişilerin vergi numarası ya da TC Kimlik No.larını mutlaka belirtmeleri gerekmektedir.)  Banka Hesap No: Ziraat Bankası - Burdur Merkez Şubesi Strateji Geliştirme Dire Başkanlığı – Hesap No: 46499466-5001 KONFERANS VE SERGİ SALONU KULLANIM BEDELLERİ ( KURUM DIŞI )

24 24 Aşağıdaki linkten ilgili formları indirebilirsiniz. http://www.mehmetakif.edu.tr/files/yonerge/MAKUKonferansveSergiSalon ununEtkinlikAlaniKullanimIstekveIzinFormuileHizmetSozlesmesi.rar Aşağıdaki linkten ilgili formları indirebilirsiniz. http://www.mehmetakif.edu.tr/files/yonerge/MAKUKonferansveSergiSalon ununEtkinlikAlaniKullanimIstekveIzinFormuileHizmetSozlesmesi.rar Konferans ve Sergi Salonu'nun Etkinlik Alanı Kullanım İstek ve İzin Formu ile Hizmet Sözleşmesi


"1 MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ KONFERANS VE SERGİ SALONU MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ KONFERANS VE SERGİ SALONU." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları