Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

VIP ETÜT MERKEZİ ZOR BİZİMLE KOLAYDIR.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "VIP ETÜT MERKEZİ ZOR BİZİMLE KOLAYDIR."— Sunum transkripti:

1 VIP ETÜT MERKEZİ ZOR BİZİMLE KOLAYDIR.

2 VIP ETÜT MERKEZİMİZ 2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA BAĞIMSIZ BİNASINDA HİZMET VERECEKTİR.

3 ETÜT MERKEZİMİZ 1. ve 8. SINIFLAR ARASINI KAPSAR.
ETÜT MERKEZİMİZ VIP ÖZELLİĞİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE EĞİTİM ODALARI SINIRLI SAYIDA ÖĞRENCİ AĞIRLAMAKTADIR. 1.SINIFTAN 4.SINIFA KADAR HER SINIF İÇİN AYRI AYRI SINIF ÖĞRETMENLERİ GÖREV YAPMAKTADIR. 5, 6, 7 VE 8. SINIFLAR BRANŞ ÖĞRETMENLERİNDEN EĞİTİM ALMAKTADIRLAR.

4 (EĞİTİM UYGULAMALARIMIZ)
OKUMA-ANLAMA-YORUMLAMA ÖZET ÖDEV ÇALIŞMASI GENEL KONU TEKRARI VE PEKİŞTİRME TEST ÇALIŞMASI İNGİLİZCE YAZILI ÇALIŞMASI SBS ÇALIŞMASI

5 GRUPLARIMIZ HAFTA İÇİ HERGÜN 08:30 – 12:00 13:00 – 16:30 14:30 – 17:30
16:30 – 18:30 18:30 – 20:30

6 ETÜT MERKEZİMİZİN AMACI
NİTELİKLİ ÖĞRENME VE SONUÇ ODAKLI DERS ÇALIŞMA ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMAK. ÖĞRENDİKLERİNİ DOĞRU KULLANABİLMELERİNİ SAĞLAMAK. ÖĞRENCİLERİMİZİN SORUMLULUK DUYGULARINI GELİŞTİRMEK. ARAŞTIRICI, ÖZGÜVENLİ, KARŞI FİKİRLERE SAYGILI BİREYLER YETİŞTİRMEK. HEM SOSYAL, HEM EĞİTSEL YÖNLERİNİ AÇIĞA ÇIKARMAK.

7 ÇOCUKLARIMIZI, ŞİDDET DAVRANIŞLARININ KAYNAĞI OLAN TELEVİZYON İZLEME ALIŞKANLIĞINDAN UZAKLAŞTIRIR.
BİLGİSAYAR KARŞISINDA SAATLERCE OYUN OYNAYARAK GEÇİRİLEN ZAMANLARINI KALİTELİ EĞİTİM ALARAK GEÇİRİR.

8 ETÜT PROGRAMIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ GÖZETİMİNDE ÖDEVLERİ TAMAMLANIR.
OKULDA İŞLEDİKLERİ KONULARLA PARALEL KONU ANLATIMI YAPILIR. ÖĞRENCİLERİMİZİN EKSİK OLDUĞU KONULAR ÖĞRETMENLERİMİZ TARAFINDAN BİRE BİR GİDERİLİR. ÖĞRENDİKLERİ KONULARI PEKİŞTİRİCİ TEST ÇÖZÜMÜ YAPILIR. SINAVA HAZIRLIK VE YAZILI ÇALIŞMALARI YAPILIR.

9 ÖZEL HAZIRLANMIŞ PROJEKSİYONLU EĞİTİM ODALARINDA EĞİTİM ALMA İMKANI SUNULMAKTADIR.
TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE YABANCI DİL DESTEĞİ VERİLİR. SOSYAL YÖNLERİNİ ORTAYA ÇIKARACAK, EĞLENDİRİRKEN ÖĞRETECEK AKTİVİTELERDE BULUNUR. HIZLI OKUMA TEKNİĞİ VE OKUDUĞUNU ANLAMA ALIŞKANLIĞI KAZANDIRILIR. BİLGİSAYAR ODALARINDA ONLİNE ÖDEVLERİ YAPILIR.

10 SINIF ÖĞRETMENLERİ ÇOCUKLARIMIZIN OKULLARINDA ÖĞRETMENLERİYLE DÜZENLİ GÖRÜŞMELER YAPAR.
OKULDAKİ BAŞARILARI VE SOSYAL YÖNLERİ İLE İLGİLİ GELİŞMELER KONUSUNDA VELİLERİMİZE BİLGİ VERİR. VELİLERİMİZİN OKULDAKİ SORUMLULUKLARI AZALTILMIŞ OLUNUR.

11 YEMEK & SERVİS DİYETİSYEN GÖZETİMİNDE HAZIRLANAN YEMEKLER, ÖĞRETMENLERİMİZ İLE BİRLİKTE YENİLİR. SAĞLIKLI BESLENME ALIŞKANLIKLARI KAZANDIRILIR. SERVİSLERİMİZ TEK YÖNLÜ OLUP ; - EVDEN YADA OKULDAN ALMAK OKULA YADA EVE BIRAKMAK VELİLERİMİZ SEÇENEKLERDEN BİRİNİ TERCİH EDECEKLERDİR.

12 ÖDEVLERİNİ TAMAMLAYIP, SORUMLULUKLARINI
YERİNE GETİRMENİN VE KALAN ZAMANLARINI AİLELERİYLE GEÇİRECEK OLMANIN MUTLULUĞUYLA, UZMAN PERSONEL VE SON MODEL SERVİSLERİMİZİN SAĞLADIĞI KONFOR VE GÜVENLE EVLERİNE ULAŞMALARI SAĞLANIR.

13 ÇOCUKLARIMIZA AİTLİK VE GÜVEN DUYGUSU İÇERİSİNDE NİTELİKLİ EĞİTİM SUNAN ERKAN ETÜT MERKEZİMİZİN SAĞLADIĞI YARARLARIN EN ÖNEMLİSİ DE, ONLARIN ANNE VE BABALARI İLE GÖNÜLLERİNCE GEÇİRECEKLERİ ZAMANLARA İMKAN YARATMAKTIR

14 KAYNAKLAR ETÜT MERKEZİMİZ KAYNAK DESTEĞİ VERME AYRICALIĞI İLE,
ÖZGÜN YAYINCILIK ÖZEL BASKILI YAYINLARI SORU BANKALARI YAPRAK TESTLER DENEME SINAVLARI KAYNAKLARINI VERMEKTEDİR AYRICA ÖĞRENCİLERİN KENDİ SEVİYELERİNE UYGUN ÖĞRETMENLERİMİZ TARAFINDAN HAZIRLANAN TARAMA SINAVLARI.

15 SLOGANIMIZ SİZ SADECE SEVGİYE ZAMAN AYIRIN 


"VIP ETÜT MERKEZİ ZOR BİZİMLE KOLAYDIR." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları