Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Www.gokmemet.com. Görüşeceğimiz Gündem Konularımız 1-Açılış, 2-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, 3-Gündemin sunulması, 4-Bir önceki yılın değerlendirilmesi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Www.gokmemet.com. Görüşeceğimiz Gündem Konularımız 1-Açılış, 2-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, 3-Gündemin sunulması, 4-Bir önceki yılın değerlendirilmesi."— Sunum transkripti:

1 www.gokmemet.com

2

3 Görüşeceğimiz Gündem Konularımız 1-Açılış, 2-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, 3-Gündemin sunulması, 4-Bir önceki yılın değerlendirilmesi. 5-Öğrencilerin tertip, düzen ve temizlik alışkanlıkları, 6-Öğrencilerin beslenme ve sağlık kurallarına uyma alışkanlıkları, 7-Okula zamanında gelme alışkanlıkları, 8-Ders araç gereçlerinin temini, 9-Okula devamın kontrolü, 10-Öğrencilerin evde hazırlıkları, 11-Yetiştirme kursu hakkında bilgilendirme, 12-Proje ve Performans görevleri hakkında bilgilendirme, 13-Öğrencilerin durumunun birebir velilerle konuşulması, 14-Eğitime katkı payı 15- Sınıf annesi ve okul temsilcisi seçimi 16- Dilek ve Temenniler 17-Kapanış.

4 www.gokmemet.com Bir önceki yılın değerlendirilmesi Yıl sonu ortalamaları Deneme sınav sonuçları Derslere katılımları ve derslerin işlenişi

5 www.gokmemet.com Tertip düzen ve temizlik alışkanlıkları Okula temiz ve düzenli gelmelerinin sağlanması

6 www.gokmemet.com Beslenme ve sağlık kurallarına uyma Sabah kahvaltılarının mutlaka yaptırılması. Beslenmelerinin konulması. Grip,nezle gibi rahatsızlığı olanların okula gönderilmemesi dinlendirilmesi.

7 www.gokmemet.com Okula zamanında gelme ve devamsızlık Çocuğumuzun okula zamanında gelmesini sağlayalım. Çocuğumuzun okula zamanında gelmesini sağlayalım. Çocuğumuzun devamsızlığını, önce “Öğretmenine” sonra da “Okul İdaresine” mutlaka bildirelim. Çocuğumuzun devamsızlığını, önce “Öğretmenine” sonra da “Okul İdaresine” mutlaka bildirelim.

8 www.gokmemet.com Ders araç gereçleri Ders araç gereçlerinin tamamlanması. İsteyenlerin çocuğuna kaynak kitap alması veya ortak hareket edilmesi.

9 www.gokmemet.com Evde hazırlık ve tekrar 1. Ders sonunda verilen ödevler mutlaka yapılmalı,veli tarafından da kontrol edilmelidir. 2. Okuldan eve giden öğrenci,o gün anlatılan derslerle ilgili tekrar çalışmasını mutlaka yapmalıdır.Bir sonraki günün derslerine mutlaka hazırlanılarak gelinmelidir. 3. Vermiş olduğumuz çalışma testleri,özenli biçimde çözülmelidir. 4. “Defterimi evde unuttum.” alışkanlığına karşı önlem alınmalı. Çalışma planı

10 www.gokmemet.com Proje ve performans ödevleri Proje ödevlerinin yapılmasında yardımcı olmak. Proje ödevlerinin yapılmasında yardımcı olmak. Performans görevlerini yapmalarını sağlamak. Performans görevlerini yapmalarını sağlamak.

11 www.gokmemet.com SINAVLI DÖNEMLER Çocuklarımızın: Okul geneli deneme sınavları İl geneli deneme sınavları Türkiye geneli aylık deneme sınavları Bursluluk Sınavı Yazılı sınavları olacak.

12 www.gokmemet.com EMEKLERİ ASLA BOŞA GİTMEYECEK! Bu sınavlar sadece bir fırsat Asıl hedef SBS ve ÖSS Alınan eğitim ÖSS’nin alt yapısı olacak ÖSS’de bir adım önde olacak

13 www.gokmemet.com Kurs Sınavlara hazırlık ve yetiştirme kursu okulumuzda açılacak.

14 www.gokmemet.com Aidat Sınıfımız ve okulumuzun ihtiyaçları mutlaka olacaktır.Bu konuda hepinizin duyarlı olacağına inanıyorum. Sınıfımız ve okulumuzun ihtiyaçları mutlaka olacaktır.Bu konuda hepinizin duyarlı olacağına inanıyorum.

15 www.gokmemet.com Veli okul temsilcisi seçimi Veli okul temsilcisini seçmek.

16 www.gokmemet.com KİTAP OKUMALARI Derslerimizde kitap okuma çalışması yapıyoruz.Ancak öğrencilerimiz,evde de mutlaka hikaye,roman türü kitaplar okumalıdır.Derslerimizde kitap okuma çalışması yapıyoruz.Ancak öğrencilerimiz,evde de mutlaka hikaye,roman türü kitaplar okumalıdır. Çünkü;okuduğunu anlamak ve anlatmak tüm dersler için çok önemlidir. Çünkü;okuduğunu anlamak ve anlatmak tüm dersler için çok önemlidir. Not almaları Altını çizmeleri Ana fikri belirlemeleri Anlaşılamayan yerleri belirlemeleri gereklidir. Kitap okuma listesi

17 www.gokmemet.com ÖDEV TAKİP Her hafta verilecek ödevleri takip etmek. Ders dağılımları şöyle: Türkçe:6 Fen ve Teknoloji:4 Matematik:4 Sosyal bilgiler:3 İngilizce:3 NOT: BU NEDENLE HAFTALIK ÖDEV FORMUNU SIKI TAKİP EDELİM.

18 www.gokmemet.com TEK BİR CÜMLE:

19 www.gokmemet.com KATILDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM Mehmet GÖK Sınıf Öğretmeni


"Www.gokmemet.com. Görüşeceğimiz Gündem Konularımız 1-Açılış, 2-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, 3-Gündemin sunulması, 4-Bir önceki yılın değerlendirilmesi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları