Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TEKNIK EGITIM FAKULTESI 2010-2011 ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN-2011 1-Dönem başında dersin hedefi, içeriği ve öğrencilerden beklentiler.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TEKNIK EGITIM FAKULTESI 2010-2011 ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN-2011 1-Dönem başında dersin hedefi, içeriği ve öğrencilerden beklentiler."— Sunum transkripti:

1 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Dönem başında dersin hedefi, içeriği ve öğrencilerden beklentiler açıklandı

2 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Ders planlı bir şekilde işlendi.

3 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Bu ders mesleki gelişimim açısından gerekliydi ve yararlı oldu.

4 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Derste işlenenler dersin adıyla uyumluydu.

5 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Bu derste önerilen veya kullanılan kaynaklar dersin hedef ve içeriği ile ilgiliydi.

6 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Ders başarısının ölçülme yöntemleri (sınav, ödev, proje vb,) dersin hedef ve içeriğine uygundu.

7 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanı ders işlerken gerekli araç ve gereçleri etkin olarak kullandı.

8 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanı ders işlerken, uygun yöntemlerle, öğrencinin aktif katılımını sağladı.

9 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanının konuşması düzgün ve anlaşılabilirdi.

10 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanı ders saatleri dışında dersler ilgili olarak öğrenciye zaman ayırdı.

11 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanı, sınav, ödev ve projeler hakkında yorumlar yaparak bizi bilgilendirdi.

12 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanı derslere düzenli ve zamanında geldi.

13 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanı ders esnasında sınıf yönetiminde başarılıydı.

14 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanı olumlu tutum ve davranışları ile öğrencilere iyi bir örnek oluşturuyor.

15 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Ders ile igili yürütülen saha/laboratuar/uygulama çalışmaları yeterli düzeydeydi.

16 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanının dersle ilgili sorulara cevap verme yetkinliği yeterli düzeydeydi

17 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanının derse hazırlıklı geldiğine inanıyorum.

18 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Dersin süresinin etkin kullanıldığı kanaatindeyim.

19 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanının sınavları ve ödevleri objektif bir şekilde değerlendirdiğine inanıyorum.

20 TEKNIK EGITIM FAKULTESI ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN Öğretim elemanının öğrencilerle iletişimini beğeniyorum.


"TEKNIK EGITIM FAKULTESI 2010-2011 ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI HAZİRAN-2011 1-Dönem başında dersin hedefi, içeriği ve öğrencilerden beklentiler." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları