Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ZEHRA ve NAZIM ŞUVAĞ Çifti Ailesi ve Aktur Dostları ile birlikte gelenekselleşmiş tekne gezilerini bu yıl da gerçekleştirdiler. Teknenin adının Hürrem.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ZEHRA ve NAZIM ŞUVAĞ Çifti Ailesi ve Aktur Dostları ile birlikte gelenekselleşmiş tekne gezilerini bu yıl da gerçekleştirdiler. Teknenin adının Hürrem."— Sunum transkripti:

1 ZEHRA ve NAZIM ŞUVAĞ Çifti Ailesi ve Aktur Dostları ile birlikte gelenekselleşmiş tekne gezilerini bu yıl da gerçekleştirdiler. Teknenin adının Hürrem Sultan olması herkesin merakla takip ettiği Muhteşem Yüzyıl dizisini anımsattı. Hürrem Sultan’dan sonra Muhteşem Süleyman da karizması ve şahane sesiyle gezimizin başrol oyuncusu oldu.

2 Ve beklenen an geldi. Hürrem Sultan İhtişamlı Aktur koyunu geride bırakıp yeni koylar keşfetmeye yol almıştı.Ekip dizideki entrikaların aksine uyumu,motivasyonu,neşesi, dayanışması ile tekne dalgaları rahatça aşıyordu.

3 Yaprak sarma dolmalar Zehra Sultan’dan. Enfestiiiiii Sultan Süleyman adaleti ile peynir dilimleme sanatı

4

5

6 Ve Jami gözlüğü kurtarmanın huzuru içinde uykuya dalar... Gözlük öncesi ve Sonrası. hüngür 

7

8 Gözlük öncesi ve Sonrası. hüngür  Ve Malkoçoğlu kayadan atlar... Bu atlamalar,tırmanmalar ile baş edemeyen Hükümdar buyurur: «Tez havada kuş gibi uçan bir alamet yapılaa!..»

9 Çekebildin mi Hünkarım? Renkli sinemaskop hem de... Ala 

10

11 Dedesini takip eden Şehzade Efe anlamlı bir şarkı ile devam eder: «Dağ başını duman almış..»

12

13

14

15

16 HÜRREM SULTAN GEZİ FOTOROMANI Yapım Yönetim: Hürrem Zehra Sultan Müzik: Muhteşem Nazım Hünkar Senaryo: Pargalı Necdet Efendi ve her daim desteği Gül Hatice Sultan. Dublörsüz İşler: Malkoçoğlu Nazımcan Han Su altı güvenlik: Bahriye Nazırı Jami Hatun Video:Ay-ipek Hatun Çocuk oyuncu koçu: Floransa Beyi Sinyor Luigi Dış-işleri:Brigitte Sultan ve Mihrimah Selin Sultan Diş-işleri:Mahpeyker Ümit Sultan Harita Metod:Işın Çelebi Sultan S O N


"ZEHRA ve NAZIM ŞUVAĞ Çifti Ailesi ve Aktur Dostları ile birlikte gelenekselleşmiş tekne gezilerini bu yıl da gerçekleştirdiler. Teknenin adının Hürrem." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları