Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SINAVMATİK SUNUMU HEDEFİMİZ ÜNİVERSİTEMİZDEKİ EĞİTİM KALİTESİNİ YÜKSELTMEKTİR.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SINAVMATİK SUNUMU HEDEFİMİZ ÜNİVERSİTEMİZDEKİ EĞİTİM KALİTESİNİ YÜKSELTMEKTİR."— Sunum transkripti:

1 SINAVMATİK SUNUMU HEDEFİMİZ ÜNİVERSİTEMİZDEKİ EĞİTİM KALİTESİNİ YÜKSELTMEKTİR.

2 BİR İSTİRHAM SINAV HAZIRLIKLARIMIZIN SAĞLIKLI YAPILABİLMESİ İÇİN SORU GİRİŞLERİMİZİ SINAVDAN EN AZ ÜÇ (3) GÜN ÖNCESİNDE TAMAMLAYABİLİR MİYİZ.

3 SORU GİRİŞ FORMATIMIZ SINAVLARIMIZDA YAZI TİPLERİNİN VE FONTLARININ FARKLI FARKLI OLMAMASI İÇİN ORTAK OLARAK CALİBRİ 11 KULLANILMASINI RİCA EDİYORUZ. KOPYALA YAPIŞTIR YAPAN HOCALARIMIZ YAPIŞTIRMA İŞLEMİ BİTİMİNDE METNİN TAMAMINI SEÇİP BİÇİM>NORMAL PARAGRAF İŞLEMİ YAPARLARSA BOZUK YAZILAR DÜZELİR.

4 PROGRAMA ERİŞİM DİLERSENİZ SINAVMATİK PROGRAMINI WEB DEN BİLGİSAYARINIZA İNDİREREK EVDEN DE SORU GİRİŞİ YAPABİLİRSİNİZ https://sm.sifa.edu.tr/sinavmatikWeb/login.jsp

5 GİRİŞ ADRESİ PROBLEMİ BAZEN PROGRAM ADRES ÇUBUĞU METNİ BOZULABİLİYOR GİRİŞ ADRESİNİ KONTROL EDİP AŞAĞIDAKİ GİBİ DÜZELTMEMİZ GEREKEBİLİYOR

6 SORU SEÇ ÖZELLİĞİ GİRDİĞİNİZ SORULARI GÖRÜNTÜLEYEBİLİR SEÇİP DÜZELTEBİLİRYA DA AÇILMIŞ OLAN BİR TESTE EKLEYEBİLİRSİNİZ.

7 SORU GÜVENLİĞİ SORU VE SINAV GÜVENLİĞİ AÇISINDAN LÜTFEN SINAVMATİK ŞİFRELERİNİZİ KİMSEYLE PAYLAŞMAYINIZ. ŞİFRENİZİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ. ŞİFRENİZLE YAPILAN İŞLEMLER SİSTEMDE KAYDEDİLMEKTE OLUP YASAL SORUMLULUĞU ŞİFRE SAHİBİNE AİTTİR.

8 ÖĞRENCİYLE PAYLAŞIM ÖĞRENCİLERİMİZ SINAV SORULARINA VERDİĞİ CEVAPLARI, DOĞRU VE YANLIŞLARINI PUAN VE SIRALAMALARINI WEB MODÜLÜ ÜZERİNDEN GÖREBİLİR.

9 UYUMLULUK SİSTEME GİRİLEN SINAV PUANLARIYLA ÖDM’DE KAYITLI PUANLARIN ÇELİŞMEMESİ İÇİN PRATİK SINAV PUANLARININ, KLASİK SORU PUANLARININ ÖDM’YE MAİL ATILMASI, SINAV PUANLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILIRSA BU BİLGİNİN DE BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

10 DESTEK SINAVMATİK İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ BİLGİ, YARDIM VE DESTEK İÇİN İSMAİL SAĞLI 4066 HİLMİ ÖZMEN 4125

11 PAYLAŞIM VE İYİLEŞTİRME YAPTIĞIMIZ İŞİ DAHA İYİYE TAŞIYABİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN TEKLİFLERİNİZİ BİZE YAZINIZ. ismail.sagli@sifa.edu.tr hilmi.ozmen@per.sifa.edu.tr

12 TEŞEKKÜR KATILIMINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME BİRİMİ


"SINAVMATİK SUNUMU HEDEFİMİZ ÜNİVERSİTEMİZDEKİ EĞİTİM KALİTESİNİ YÜKSELTMEKTİR." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları