Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Firma Tanıtım Sunumu www.unimedicallaundry.com Endüstriyel Çamaşır Yıkama Sektöründe Lider Firma Firma Tanıtım Sunumu www.unimedicallaundry.com.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Firma Tanıtım Sunumu www.unimedicallaundry.com Endüstriyel Çamaşır Yıkama Sektöründe Lider Firma Firma Tanıtım Sunumu www.unimedicallaundry.com."— Sunum transkripti:

1 Firma Tanıtım Sunumu www.unimedicallaundry.com
Endüstriyel Çamaşır Yıkama Sektöründe Lider Firma Firma Tanıtım Sunumu

2 UNİ TEMİZLİK TEKSTİL MEDİKAL İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Kuruluş Yılı : 2014 Firma Türü : LİMİTET ŞİRKET Faaliyet Konusu : Endüstriyel Hijyenik Çamaşır Yıkama Hizmeti Çalışan Sayısı : 25 Adres : Yaytaş Mah. Elazığ Yolu 27.Km. Organize San Cad. Ensaroğlu İnş. Sit. No:15 Yenişehir / DİYARBAKIR Telefon : Fax :

3

4 FİRMAMIZ UNİ MEDİCAL AİLESİ OLARAK AMACIMIZ “EN İYİ ÇAMAŞIRHANE OLMAK” Uni Medical Yıkama, endüstriyel çamaşır yıkama sektöründe olan kurumsal yaklaşımları ile endüstriyel çamaşır yıkama alanında hizmet vermektedir. Tekstil  Yıkama Çözüm Ortağınız; Verimli bir tekstil yönetiminin bütünsel bir anlayış olduğunu biliyoruz. Sadece çamaşırlarınızı alıp yıkayan ve geri getiren bir işletme olarak yararlı olamayacağımızın ve müşterilerimizi mutlu edemeyeceğimizin farkındayız. Bu nedenle tekstil yönetiminin her aşamasında müşterilerimizin yanındayız. Doğru ve verimli tekstilin tedariği için tedarik aşamasında numune yıkamaları yaparak ve tekstili inceleyip rapor ederek, etkin bir işletme döneminin ilk adımını atıyoruz. İşletme döneminde tekstilin hasar görmesi ve lekenmesine yol açan uygulama hatalarını önleyici bir yaklaşımla tespit edip müşterilerimizle paylaşıyoruz. Bu şekilde yıkama aşamasına gelmiş ancak hatalı kullanım, taşıma ve depolama nedeniyle elden çıkma noktasına gelmiş tekstillerin oluşmasının önüne geçmeyi hedefliyoruz. Yıkamalarımızı optimize ediyoruz. Birkaç lekeli ürün için bütün partiyi ağır yıkamak, çevre, enerji ve tekstilin ömrü bakımlarından sakıncalıdır. Termokimyasal dezenfeksiyonu garanti altına alıyoruz. Müşterilerimize uygun maliyetlerle, temiz, dezenfekte, lekesiz, hasarsız, hoş kokulu, yumuşak, iyi ütülü, doğru paketlenmiş, doğru etiketlenmiş ve zamanında ulaştırılmış tekstiller vaadediyoruz.

5

6 KALİTE POLİTİKAMIZ KALİTE
Uni Medical ailesi her zaman müşterilerine Sürdürülebilir ve Güvenilir Hizmet sağlamayı, sektörde en iyi tekstil yıkama ve kiralama çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle Uni Medical Yıkama başta otel ve sağlık merkezleri çamaşır yıkama hizmetini en iyi şekilde sağlamak üzere, verilen hizmetin kalitesini Dünya standartlarına taşıyacak gerekli sertifikasyonu etmiş ve tüm tesislerini bu kalite standartları çerçevesinde düzenli olarak denetleyip geliştirmektedir. PROFESYONEL YETKİNLİK Uni Medical Yıkama, tekstil yönetimi konusunda Avrupa Birliği standartlarını takip eder ve hijyen konusunda çok katı ilkelere sahiptir. Özellikle Hastane Tekstili, Gıda Sektörü Tekstili ve Evsel Tekstil konularında yetkindir. UNİ MEDİCAL YIKAMA ÇEVRE DUYARLILIĞI Faaliyette bulunduğumuz sektörün çevre sorunlarına hassas bir alan olduğunu biliyoruz. Sıcak su ve buhar vesilesiyle yüksek oranda enerji, özellikle doğal gaz tüketiyoruz. Yıkamaya uygun kalitede taze su tüketiyoruz. önemli miktarda elektrik tüketiyoruz. Hizmetimizin gerektirdiği lojistik işlemler için mazot tüketiyoruz. Yıkama sırasında deterjan ve kimyasallar kullanıyor, bunları deşarj ediyoruz. Doğaya ve gelecek nesillere karşı sorumluluklarımızın farkındayız. Bu anlayışla Faaliyetlerimizin çevresel etkisini değerlendiriyoruz. Tüm yasal zorunluluklarımızı dikkatle takip ediyoruz. Bunun ötesinde etkilerimizi sürekli iyileştirmek için programlar yürütüyor, çalışmalar yapıyoruz..

7

8 KALİTE BELGELERİMİZ Uni Medical Fabrikası, kalitesi belgelendirme ve denetleme kuruluşları tarafından sürekli izlenmektedir. Uni Medical Fabrikası, ISO : 2008, ISO : 2004 , ISO : 2004, OHSAS : 2007, TSE - HYP sicil sertifikalarıyla kalitesini belgelemiştir.

9 KALİTE BELGELERİMİZ

10 TEKSTİL YIKAMA ÇÖZÜMLERİ
FAALİYET ALANLARIMIZ ENDÜSTRİYEL YIKAMA KURU TEMİZLEME TEKSTİL YIKAMA ÇÖZÜMLERİ SERVİS HİZMETİ

11 ENDÜSTRİYEL YIKAMA En iyi yıkama teknolojisi olan ‘Konvansiyonel Yıkama Sistemleri’ sayesinde minimum su, enerji ve kimyasal tüketimi avantajının yanı sıra, maksimum hijyen ve temizlik sağlıyor, aynı zamanda çevreye duyarlı bir sistem kullanıyoruz. Çamaşırhanemizde kirli ve temiz kategorileri ayrı sistemlerde işlem görür ve kesinlikle hijyen kurallarına uygun bir yöntemle temizlenir. Hijyen zincirinin her evresi gerekli önem verilerek titizlikle düşünülmüştür.

12 ÜRETİM KAPASİTESİ VE TEKNOLOJİ
UNİ MEDİCALL LAUNDRY, günlük 12 ton çamaşır yıkama kapasitesine sahip modern tesislerinde sizlere VIP hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur.  • 900 kg / saat konvansiyonel yıkama, • Grand silindir ütü makinalarının çalışma boyutu mm, • Otomatik dozajlama (Deterjan dozajlama) sistemi, • İdeal Otomasyon, Maksimum Verimlilik, • Tüm makine ve ekipmanlar, endüstriyel çamaşır yıkama teknolojisi konusunda lider kabul edilen TOLKAR  markadır. • Konvansiyonel çamaşır yıkamada Türkiye’nin saygın markası olan Tolkar marka makinalar kullanıyoruz..

13

14 NEDEN BİZ Personel giderlerinden tasarruf edeceksiniz. (Maaş, Sgk, Muhtasar, Yemek, Kıyafet v.s.) Çamaşırhanenizin su, elektrik, doğalgaz, deterjan, yumuşatıcı ve suyun yumuşaklığı ile ilgili giderleriniz ortadan kalkacaktır. Hizmetlerimiz tarafınıza fatura edileceğinden masraflarınıza işleme ve vergiden düşme avantajınız olacaktır. İş yükü düşük olan günlerde az çamaşır gönderileceğinden, gönderilen kadar çamaşır fatura edilecektir. Dolayısıyla aylık giderleriniz doluluğunuza göre değişecektir. Kirlileri teslim alma ve teslim etme işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Yedek parça, bakım, yenileme masrafları ile tesis amortisman giderleri ve personel kıdem tazminatı gibi önemli endirekt giderler ayrıca dikkate alınmalıdır. Çamaşırların yırtılma, kaybolma ya da her hangi benzer aksi durumda yenisini firmamız vererek telafi edecektir. Firmanızın isteği doğrultusunda ekstra durumlarda firmamız yapacağı servislerden ücret almayacaktır. Firmanızın tekstil ürünlerinde oluşan lekeleri tanıdığımız ve nasıl çıkacağını bildiğimiz için bizi tercih etmeli. Şirketimizin konumlanmış olduğu yer ve duvarları kalebodurlarla kaplı olduğundan dolayı oluşan hijyenik ortamın öneminden ötürü bizi tercih etmeli. Kirli ve temiz çamaşır girişinin farklı kapılardan olmasından dolayı oluşan hijyenik ortamın öneminden ötürü bizi tercih etmeli. Fabrikamızda su arıtma ve yumuşatma sisteminden kullanılan suyun etkisinden dolayı oluşan çamaşır beyazlığı ve renklerin canlılığının öneminden ötürü bizi tercih etmeli. Sonuç olarak verdiğimiz endüstriyel çamaşır temizliği ve hijyen en üst kalitede olacağından müşterilerinize vermiş olduğunuz hizmetin kalitesi daha da artacaktır.

15

16 SERVİS HİZMETİ Günün size uygun olan herhangi bir vaktinde servis aracımızla sizin firmanıza gelen arkadaşlarımız önceden size verdiğimiz kirli torbalarını temiz çamaşırlarla değiştirirler. Ve irsaliyesini firmanıza bırakırlar. Kirli çamaşır torbalarını aracımıza yükleyip ayrılırlar. Serviste en önem verdiğimiz şey zamandır. Sizin belirlediğiniz zamanda, zamanında orda olmak prensibimizdir. YIKAMA - KURUTMA HİZMETİ Çamaşırhanemize gelen çamaşırlarınız öncelikle kendi içlerinde cinslerine ve lekelerine göre ayrıştırılırlar. Ayrıştırılan bu çamaşırlar yardımcı yıkama maddeleri ve deterjanlarla kendilerine özel programlarda yıkanır. Ve ardından kurutma makinesine atılır. Yıkama da en önem verdiğimiz şeyler hijyen, lekesiz çamaşır; az yıpranmış çamaşır; çamaşırdan maksimum istifadedir. ÜTÜLEME - PAKETLEME HİZMETİ Kurutma makinelerinden hafif nemli olarak çıkan çamaşırlarımız buharlı bantlı silindir ütümüzde yüksek sıcaklıkla ütülenerek sıcaklıktan ötürü hijyeni en üst seviyede olan ütülenmiş çamaşır halini alır. Ütüden çıkan çamaşırlar hava almayacak şekilde şeffaf poşetler aracılığıyla paketlenir. Ütüleme de en önem verdiğimiz şeyler lekeli çamaşır ayrışması, kırışıklık ve ütülenen çamaşırların ıslak gitmemesidir. Lekeli çamaşırlar en güzel ütülenirken görülür ve özel yıkama yapılmak üzere ayrıştırılır. Hava almayan paketlerde sıcak ütüden çıkmış çamaşır nem yapar, ıslaklık olur. Bu yüzden ütüden çıkan çamaşır hemen paket olmaz.

17 ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

18 REFERANSLARIMIZ ÖZEL GENESİS HASTANESİ ÖZEL BAĞLAR HASTANESİ
PLAZA OTEL V.İ.P KAHVALTI VE YEMEK SALONU NOVOTEL IN BALANCE SPA MERKEZİ ŞOP PEYNİR AMİDA SÜT ÜRÜNLERİ

19 ULAŞIM

20 Zamanınız İçin Teşekkür Ederiz !
Daha Detaylı Bilgi İçin, lütfen web sayfasını ziyaret ediniz.


"Firma Tanıtım Sunumu www.unimedicallaundry.com Endüstriyel Çamaşır Yıkama Sektöründe Lider Firma Firma Tanıtım Sunumu www.unimedicallaundry.com." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları