Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Evim - Türkçe Altyazılı İzle. Evim Animasyon Filmi İzle -- Croods, Ejderhanı Nasıl eğitirsin filmlerinin yapımcılarından yine keyifli bir animasyon. Evim'de.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Evim - Türkçe Altyazılı İzle. Evim Animasyon Filmi İzle -- Croods, Ejderhanı Nasıl eğitirsin filmlerinin yapımcılarından yine keyifli bir animasyon. Evim'de."— Sunum transkripti:

1 Evim - Türkçe Altyazılı İzle

2 Evim Animasyon Filmi İzle -- Croods, Ejderhanı Nasıl eğitirsin filmlerinin yapımcılarından yine keyifli bir animasyon. Evim'de insan dostu uzaylı Off (Oh) kendi halkı tarafından gezegenden kovulunca dünyaya sığınmaya karar verir. Burada Lüle (Tip) adlı maceracı bir kızla arkadaşlık kurar, çok farklı yerlerden gelmiş iki baş karakterimiz birlikte büyük bir serüvene atılırlar. Orijinal seslendirme kadrosunda Rihanna, Jennifer Lopez, Steve Martin ve Jim Parsons yer alıyor.

3 Keyifli bir animasyon filmi olan evim’i izlemek için filmisahane.com a bekleriz

4


"Evim - Türkçe Altyazılı İzle. Evim Animasyon Filmi İzle -- Croods, Ejderhanı Nasıl eğitirsin filmlerinin yapımcılarından yine keyifli bir animasyon. Evim'de." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları