Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Eğer sen benden önce ölecek olursan, O’na “arkadaşımı da getirebilir miyim ?”diye sor. Eğer sen yüz yaşına kadar yaşayacak olursan, ben ondan bir gün eksik.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Eğer sen benden önce ölecek olursan, O’na “arkadaşımı da getirebilir miyim ?”diye sor. Eğer sen yüz yaşına kadar yaşayacak olursan, ben ondan bir gün eksik."— Sunum transkripti:

1 Eğer sen benden önce ölecek olursan, O’na “arkadaşımı da getirebilir miyim ?”diye sor. Eğer sen yüz yaşına kadar yaşayacak olursan, ben ondan bir gün eksik yaşamak isterim ki, bu dünyada sensiz bir günüm olmasın...

2 Gerçek dostluk sağlık gibidir; kıymeti ancak kaybedildiğinde anlaşılır. Babam her zaman derdi ki; ölürken 5 tane gerçek dostum var diyebiliyorsan, o zaman anlamlı bir yaşam sürmüşsün demektir. Gerçek dost herkes senden uzaklaşırken senin yanına gelendir.

3 Eğer bütün arkadaşlarım kendilerini bir köprüden atacak olsalardı, ben onlarla birlikte atlamaz, aşağıda beklerdim ki onları tutabileyim. Gerçek bir dosta iki elinizle sımsıkı sarılın.

4 Ben sana, sen de bana yaslanırsan ikimiz de güvende oluruz. Arkadaşlık iki bedende tek kafa olabilmektir.

5 Önümde yürüme, takip edemiyebilirim. Arkamda yürüme, seni doğru yönlendiremeyebilirim. Dostum olman için daima yanımda yürü.

6 Söylediklerini herkes duyar ama dostlar söylediklerini dinlerler. Gerçek dostlar ise söylemediklerini de dinlerler. Arkadaş, kalbindeki melodiyi bilen ve sözlerini unuttuğunda onu sana mırıldanandır.

7 Hayatta hepimiz farklı yönlere yürürüz ama nereye gidersek gidelim, beraberimizde birbirimizden birşeyler götürürüz.

8 Her yabancı bir arkadaş adayıdır. Arkadaşlar ise yaşam salatasını zenginleştiren peynir parçacıklarıdır.

9 Bu gösteriyi dostunuz olduğuna inandığınız kişilerle paylaşarak onların gününü aydınlatabilirsiniz...


"Eğer sen benden önce ölecek olursan, O’na “arkadaşımı da getirebilir miyim ?”diye sor. Eğer sen yüz yaşına kadar yaşayacak olursan, ben ondan bir gün eksik." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları