Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

GİZEMİ ÇEKİCİLİĞİ HAŞMETİ ULAŞILMAZLIĞI SARIP SARMALAYAN BÜYÜLEYİCİ ÖZELLİĞİ İLE HER TÜRLÜ SANAT DALINA İLHAM KAYNAĞI OLMUŞ GECE,MEHTAP, YILDIZLAR.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "GİZEMİ ÇEKİCİLİĞİ HAŞMETİ ULAŞILMAZLIĞI SARIP SARMALAYAN BÜYÜLEYİCİ ÖZELLİĞİ İLE HER TÜRLÜ SANAT DALINA İLHAM KAYNAĞI OLMUŞ GECE,MEHTAP, YILDIZLAR."— Sunum transkripti:

1

2 GİZEMİ ÇEKİCİLİĞİ HAŞMETİ ULAŞILMAZLIĞI SARIP SARMALAYAN BÜYÜLEYİCİ ÖZELLİĞİ İLE HER TÜRLÜ SANAT DALINA İLHAM KAYNAĞI OLMUŞ GECE,MEHTAP, YILDIZLAR.

3 TÜRK SANAT MÜZİĞİ VAROLUŞUNDAN BU YANA PEK ÇOK KEZ KENDİNE KAYNAK SEÇMİŞ BU GİZEMLİ İLHAM PERİSİNİ. VE UNUTULMAZ BİRÇOK ESERİN İLK SESİ,İLK NEFESİ, İLK NOTASI OLMUŞ.

4 YILDIZLARA YÜKSELMEK BU HAŞMETİN ETKİSİNDE KALAN SANATÇILARIN ESERLERİNDEN DERLENMİŞ, İZLEYİCİLERİNİ AYNI YÜKSEK DUYGULARA TAŞIYACAK, BİRLİKTE ÖZEL ANLAR VE ANLAMLAR YAŞATACAK BİR PROGRAM

5 PROGRAM SUNUMU TÜRKOLOG VE TRT TÜRK SANAT MÜZİĞİ PRODÜKTÖRÜ NURİYE ERACAR ESERLERİN SUNUMU TRT VEYA DEVLET KOROSU SANATÇILARI SAZ GRUBU 5 KİŞİDEN OLUŞAN TSM SAZ SANATÇILARI

6 YILDIZLARA YÜKSELMEK 1 SUNUCU 1 SOLİST 5 SAZ SANATÇISI GÖRSEL DESTEK TEKNİK EKİPMAN VE ELEMAN DAHİL 5000 TL. OLARAK BÜTÇELENDİRİLMİŞTİR.

7 PROGRAM SUNUMU SEÇİLEN ESERLERİN GÜFTELERİNİN ŞİİRSEL AÇILIMI VE GÖRSEL ÖĞELERLE ANLATIMI, ESERİN SAZ SANATÇILARI EŞLİĞİNDE SESLENDİRİLMESİ. 2 BÖLÜM ÜZERİNE KURULU PROGRAMIN HER BÖLÜMÜ 45 DAKİKA OLARAK YAPILANDIRILMIŞTIR.

8 PROGRAM YAPIM 3 EVENT PRODUCTION www.3eventproduction.org info@3eventproduction.org 0 212 252 75 05 0 532 392 92 56


"GİZEMİ ÇEKİCİLİĞİ HAŞMETİ ULAŞILMAZLIĞI SARIP SARMALAYAN BÜYÜLEYİCİ ÖZELLİĞİ İLE HER TÜRLÜ SANAT DALINA İLHAM KAYNAĞI OLMUŞ GECE,MEHTAP, YILDIZLAR." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları