Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

5 Resim 1 Kompozisyon.  Öğrencilerin görsel okuma becerilerini geliştirmek  Öğrencilerin hızlı düşünebilme becerilerini geliştirmek  Öğrencilerin düzenli.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "5 Resim 1 Kompozisyon.  Öğrencilerin görsel okuma becerilerini geliştirmek  Öğrencilerin hızlı düşünebilme becerilerini geliştirmek  Öğrencilerin düzenli."— Sunum transkripti:

1 5 Resim 1 Kompozisyon

2  Öğrencilerin görsel okuma becerilerini geliştirmek  Öğrencilerin hızlı düşünebilme becerilerini geliştirmek  Öğrencilerin düzenli kompozisyon oluşturabilme becerilerini geliştirmek  Öğrencilerin sunum becerilerini geliştirmek

3  Az sonra verilecek 5 adet resme bakarak bir kompozisyon oluşturmalısınız.  Sizlere verilecek süre toplam 15 dakikadır.  Grubunuzda bir kişi yazıcı, bir kişi sunucu ve bir kişide yardımcı eleman olacaktır.  Yarışma sonucunda 66 puan kompozisyon değerlendirme ölçeğinden ve 24 puan jüri üyelerinden puan alabilirsiniz.  Toplam 80 puan üzerinden en çok puanı alan öğrenci grubuna hediyeler verilecektir.

4

5

6

7

8

9

10


"5 Resim 1 Kompozisyon.  Öğrencilerin görsel okuma becerilerini geliştirmek  Öğrencilerin hızlı düşünebilme becerilerini geliştirmek  Öğrencilerin düzenli." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları