Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Aykut çok beğendiği bir strateji oyununu satın alarak Aykut çok beğendiği bir strateji oyununu satın alarak bilgisayarına kurdu. Rüya Aykut’ un oynadığı.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Aykut çok beğendiği bir strateji oyununu satın alarak Aykut çok beğendiği bir strateji oyununu satın alarak bilgisayarına kurdu. Rüya Aykut’ un oynadığı."— Sunum transkripti:

1

2 Aykut çok beğendiği bir strateji oyununu satın alarak Aykut çok beğendiği bir strateji oyununu satın alarak bilgisayarına kurdu. Rüya Aykut’ un oynadığı bu oyunu çok beğendi ve kendisi de bilgisayarına kurmak istedi. Bir bilgisayar dergisinin bu oyunu verdiğini işitti. Dergiyi alarak bilgisayarına kurdu. Oyunun birinci aşamasını tamamladıktan sonra bundan sonraki aşamalara geçemeyeceğini belirten bir uyarı çıktı. Bir sonraki slaytaki CD resimlerini beraber inceleyelim uyarının çıkma nedenlerini tekrar düşünelim.

3 Şimdi Aykut’ un ve Rüya’ nın oyun CD leri arasındaki farkı söyleyelim.

4 Bir bilgisayarda donanıma hayat veren ve bilgi işleminde kullanılan programlar, programlama dilleri ve belgelerin tümüne yazılım diyoruz. Yazılıma birkaç örnek;  Windows XP  Müzik Programları  Resim Programları  Bilgisayar Oyunları

5 Kullanım haklarına göre farklı yazılım türleri bulunmaktadır. Bunlar;

6

7

8

9


"Aykut çok beğendiği bir strateji oyununu satın alarak Aykut çok beğendiği bir strateji oyununu satın alarak bilgisayarına kurdu. Rüya Aykut’ un oynadığı." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları