Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Face Book Erdal Sarızeybek www.erdalsarizeybek.com.tr TÜRKİYE’DE TERÖRÜN SON HAMLESİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Face Book Erdal Sarızeybek www.erdalsarizeybek.com.tr TÜRKİYE’DE TERÖRÜN SON HAMLESİ."— Sunum transkripti:

1 Face Book Erdal Sarızeybek www.erdalsarizeybek.com.tr TÜRKİYE’DE TERÖRÜN SON HAMLESİ

2 TEHLİKE NE KADAR YAKIN VE AĞIR İNSAN 7.500 SİVİL, 6.500 ASKER CAN VERDİ. ULUSAL KAYNAKLAR 300 MİLYAR DOLAR HARCANDI, 3.225 KÖY VE MEZRA BOŞALTILDI, 1 MİLYON İNSAN GÖÇ ETTİ. 1 MİLYON İNSAN GÖÇ ETTİ. ZAMAN1978-2009 OTUZ YIL HEBA OLDU. NEDEN BİZE SALDIRIYORLAR?

3 BİZDEN TOPRAĞIMIZI İSTİYORLAR MASAYA OTURMUŞLAR, HARİTA ÇİZİP ÜLKEMİZİ PAYLAŞIYORLAR! BUNLAR KİME GÜVENİYOR? KYB-KDPPKK

4 AB: ANADOLU’YU HIRİSTİYANLAŞTIRMAK! 1920 İSRAİL: MÜSLÜMAN COĞRAFYAYI PARÇALAMAK! 1948 ABD: ULUS-DEVLET (ENERJİ GÜVENLİĞİ) PARÇALAMAK! 2006 TERÖRÜN ARDINDA KÜRESEL GÜÇLER VAR! ABD-AB VE İSRAİL’İN PROJESİ BU ABD-AB VE İSRAİL BİZE KARŞI İŞBİRLİĞİ YAPIYOR!

5 TÜRKİYE CUMHURİYETİ HÜKÜMETİ BU PROJENİN NERESİNDE? AB-SEVR- KÜRDİSTAN BARZANİ-TALABANİ G. KÜRDİSTAN PKK-İMRALI K. KÜRDİSTAN ÜLKEMİZİ YÖNETENLER NE YAPIYOR İSRAİL-YAHUDİ KÜRDİSTAN ABD-BOP- KÜRDİSTAN!

6 BÖLÜCÜ BAŞI VE YÖNETİCİ KADRO, FİNANS KAYNAKLARI VE ARŞİVİ, AVRUPA SİYASİ CEPHE TEŞKİLATI, IRAK’TAKİ DESTEKLER, TÜRKİYE’DEKİ SİYASİ KOLU(BDP) DAĞA ÇIKIŞ SÜRECİ İLE MÜCADELE EDİLMEDİ. İSTESEYDİLER TERÖR ÇOKTAN BİTMİŞTİ VERDİĞİMİZ MÜCADELEYİ YOK SAYDILAR VE YOK SAYDILAR VE TERÖRE SİYASİ ÇÖZÜM ARADILAR!

7 NEDEN PKK’YI YOK ETMİYORLAR PKK İLE İŞİ HENÜZ BİTMEDİ, SIRADA İRAN VE SURİYE VAR! PKK’YA SALDIRI YAPILIRSA, PKK-BARZANİ ÇATIŞMASI ÇIKAR VE BÜYÜK KÜRDİSTAN PROJESİ DURUR. PKK-BARZANİ ÇATIŞMASI YAHUDİ KÜRDİSTAN’I YOK EDER. İMRALI VE BARZANİ KÜRESEL PROJENİN PİYONLARIDIR!

8 17 EKİM 2007 HALK İRADESİ 21 EKİM 2007 DAĞLICA BASKINI DAĞLICA 1. DÖNÜM NOKTASI OLDU AKTÜTÜN DAĞLICA IRAK TÜRKİYEİRAN TÜRK ORDUSU’NUN ELİ KOLU BAĞLANDI! 5 KASIM 2007 ABD-ERDOĞAN GÖRÜŞMESİ

9 ABD İSTİHBARATI BİR TUZAKTIR TÜRKİYEİRAN IRAK HAKKARİ PKK’YI BARZANİLEŞTİRMEK İSTEDİLER AMA, ÖRGÜTÜN LİDER KADROSU DİRENDİ!

10 TERÖRİST ELBİSESİYLE GELDİLER, ÖZEL MAHKEMEDE YARGILANDILAR, KAHRAMANLAR GİBİ KARŞILANDILAR! HABUR 2. DÖNÜM NOKTASI OLDU PKK TERÖR ÖRGÜTÜNÜ TANIDILAR! BU ANAYASAL SUÇTUR!

11 TERÖRLE HALKI BULUŞTURDULAR İŞTE KATİLLER! DİYARBAKIR’A GİTTİLER! TERÖRİST ARTIK HALKIN İÇİNDE! BU ANAYASAL SUÇTUR! DİVAN ÜYESİ OLDULAR! İŞTE SONUÇ!

12 ANAYASA’YI DEĞİŞTİRİP ÜNİTER DEVLETİ AYRIŞTIRMAK! REFERANDUM 3. DÖNÜM NOKTASI OLDU PKK’YI AKP’LEŞTİRMEK İSTİYORLAR!

13 BU SİYASET NEREYE GİDİYOR 1991 PEŞMERGE BARZANİ ÖZERK KÜRT YÖNETİMİ OLDU! SİLAHLI TERÖRİST SİYASİ GÜÇ OLDU! ÖZERK BARZANİ FEDERE KÜRT YÖNETİMİ OLDU! 2003 ÜÇ BEŞ ÇAPULCU 20.000 TERÖRİST OLDU! BU SİYASET KÜRT DEVLETİNE GİDİYOR! DOĞU’DA PKK YEREL YÖNETİMİ! IRAK’TA KÜRT DEVLETİ! 2010

14 TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ ÇOK DİL- DİN- BAYRAK VE KİMLİKLİ SERBEST BÖLGEYE DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR! BİZANS’A GİDEN BİR SÜREÇ FENER RUM PATRİĞİ ! HEYBELİADA PAPAZ OKULU ! BARZANİ ! KIBRIS ! ERMENİ KAPISI ! TÜRK KİMLİĞİ ! ÖZELLEŞTİRME ! EKONOMİ VE KAYNAK YÖNETİMİ YABANCILARIN ELİNE GEÇİYOR!

15 BU SİYASETİ DEĞİŞTİRMEMİZ ŞARTTIR! ŞİMDİ KARAR ZAMANIDIR BU SİYASET İLE HALKIMIZIN İRADESİ ARTIK BİR DEĞİLDİR!

16 SORUNU ÇÖZECEK GÜCÜMÜZ VAR TERÖRÜN YARALARINI SARMAK! EKONOMİK PROJE: HAYVANCILIK SOSYAL PROJE: İÇ GÖÇLERE ÇÖZÜM KÜLTÜREL PROJE: OKULLAŞMA-İÇ TURİZM ÖNCE GÜVENLİK! GÜVENLİĞİN OLMADIĞI YERDE GÜVENLİĞİN OLMADIĞI YERDE DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI OLMAZ! MİLLİ(ULUSAL) BİR SİYASET! KIBRIS VE IRAK AZERBAYCAN VE ERMENİSTAN AB-ABD VE İSRAİL

17 ERGENEKON DESTANI BİRLEŞİP GÜÇ OLACAĞIZ! KURTULUŞ SAVAŞI DESTANI BU SİYASETE VE BU GİDİŞATA; “DUR” DİYECEĞİZ! SANDIĞA VATANIMIZ İÇİN GİDECEĞİZ!

18 SÖZKONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR! MUSTAFA KEMAL DİYOR Kİ;


"Face Book Erdal Sarızeybek www.erdalsarizeybek.com.tr TÜRKİYE’DE TERÖRÜN SON HAMLESİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları