Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sırtüstü yatar pozisyonda bir bacağınızı dizinizi bükerek, elleriniz yardımıyla kendinize doğru çekin. 5'e kadar sayın ve bacağınızı uzatın. Bu sırada.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sırtüstü yatar pozisyonda bir bacağınızı dizinizi bükerek, elleriniz yardımıyla kendinize doğru çekin. 5'e kadar sayın ve bacağınızı uzatın. Bu sırada."— Sunum transkripti:

1

2 Sırtüstü yatar pozisyonda bir bacağınızı dizinizi bükerek, elleriniz yardımıyla kendinize doğru çekin. 5'e kadar sayın ve bacağınızı uzatın. Bu sırada diğer bacağınızı düz tutmaya özen gösterin.

3 Sırtüstü yatar pozisyonda bir bacağınızı düz bir şekilde yukarı kaldırın. 5'e kadar sayın ve indirin.

4 Sırtüstü yatar pozisyonda dizleriniz bükük, ayak tabanlarınız yerdeyken, bacaklarınızdan kuvvet alarak kalçanızı yukarı kaldırın. 5'e kadar sayın ve gevşeyin.

5 Ağrı olan tarafınız üstte kalacak şekilde yan yatın. Diziniz düz bir şekilde bacağınızı yukarı kaldırın. 5'e kadar sayın ve indirin.

6 Yüzüstü yatar pozisyonda bir bacağınızı diziniz düz bir şekilde yukarı doğru kaldırın. 5'e kadar sayın ve indirin.

7 Oturur pozisyonda ilk olarak ayaklarınız açıkken dizlerinizi birbirine yaklaştırın. 5'e kadar sayın ve gevşeyin. Daha sonra ayaklarınız bitişik pozisyonda dizlerinizi açın. 5'e kadar sayın ve gevşeyin.


"Sırtüstü yatar pozisyonda bir bacağınızı dizinizi bükerek, elleriniz yardımıyla kendinize doğru çekin. 5'e kadar sayın ve bacağınızı uzatın. Bu sırada." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları