Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Özel Alışveriş Sitesi. 11.04.2015 2 Biz Kimiz ? Beyaz Tekne Bedava.com İnternet Holding Su İletişim.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Özel Alışveriş Sitesi. 11.04.2015 2 Biz Kimiz ? Beyaz Tekne Bedava.com İnternet Holding Su İletişim."— Sunum transkripti:

1 Özel Alışveriş Sitesi

2 Biz Kimiz ? Beyaz Tekne Bedava.com İnternet Holding Su İletişim

3 Kanal E ( şimdiki adıyla CNBC-E ) televizyonunun kurucusudur. (1992 ) 1992 yılından bu yana önde gelen teknoloji, internet ve medya projelerine imza attı yılında, İNTERNET, MEDYA ve MOBİL Servislerini İnternet Holding A.Ş çatısı altında topladı. Google, Başarsoft, Suiletişim işbirliği ile kaydet.com projesini yürütmektedir.

4 Su İletişim 2003 yılında telekom sektöründe servis hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Turkcell, Vodafone, Avea ve KKTcell ile iş ortaklığı vardır. TRT, KralTV, ShowTV, Digitürk, FlashTV,Kanaltürk gibi sayısız medya kuruluşu ile çalışmalar yapmıştır. Interaktif, içerik, bilgi, arkadaşlık, grup, IVR, konum tabanlı, mobil ödeme, 3G konularında servisler geliştirmiştir.

5

6 Bedava.com Hakkında Bedava.com, KALİTELİ ve MARKALI ÜRÜNLERİ sadece üyelerine özel düzenlediği kampanyalarla sunan, satılan ürünlerin yanında BEDAVA ürünler de verebilen AYRICALIKLI bir alışveriş platformudur

7 7 Bedava.com'da giyimden aksesuara, ev eşyasından elektronik eşyaya kadar pek çok MARKALI ÜRÜN, kısa süreli kampanyalarla ve CAZİP FİYATLARLA üyeler ile buluşmaktadır. Markalar, İndirimler, Bedavalar...

8 Bedava.Com 'da Hediyeli Ürünler Üyeler, satın aldıkları her ürünün yanında bir hediye ürün ile birlikte alışveriş keyfini ikiye katlamaktadırlar.

9 Kampanya Detayları Eş zamanlı en az 4 kampanya yayında dır. Bir kampanya en az 1 gün, en fazla 4 gün sürer. Kampanyanın son bulmasıyla birlikte tedarikçiden sipariş tek seferde talep edilir. Ürünün kampanya bitiş tarihinden itibaren, 7 iş günü içinde müşteriye teslim edilir.

10

11

12

13

14

15 Tanıtım İnternet Holding bünyesindeki yaklaşık 4 milyon kayıtlı kullanıcıya mail ve SMS gönderile rek. Basın ve TV kullanılarak. Üyelerin arkadaş davet ederek TL hediye çeki kazanması sağlanarak.

16 Üye Bilgileri Şubat 2010’da Beta versiyonu açıldı. 1 Nisan 2010’da mail tanıtımı başladı. Mayıs 2010’da aktif üye. Her gün arası yeni üye kaydı. Günlük üye giriş sayısı civarı. Sitenin tıklanma sayıları: MartNisan Tıklanma Sayısı Haftalık Ortalama Haftalık maksimum Günlük ortalama Günlük maksimum

17 İlginize teşekkür ederiz… Vatan Cad. Avrasya İş Merkezi No:6/6 Çağlayan/İstanbul Tel: Fax:


"Özel Alışveriş Sitesi. 11.04.2015 2 Biz Kimiz ? Beyaz Tekne Bedava.com İnternet Holding Su İletişim." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları