Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Hayat Hayat ta öyle anlar vardır ki, Birini çok özlersin ve ona sarılıp kollarında Sıkmak için rüyalarından çıkarmak istersin ! Hayat ta öyle anlar vardır.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Hayat Hayat ta öyle anlar vardır ki, Birini çok özlersin ve ona sarılıp kollarında Sıkmak için rüyalarından çıkarmak istersin ! Hayat ta öyle anlar vardır."— Sunum transkripti:

1

2 Hayat

3 Hayat ta öyle anlar vardır ki, Birini çok özlersin ve ona sarılıp kollarında Sıkmak için rüyalarından çıkarmak istersin ! Hayat ta öyle anlar vardır ki, Birini çok özlersin ve ona sarılıp kollarında Sıkmak için rüyalarından çıkarmak istersin !

4 Bir mutluluk kapısı kapandığında bir diğeri açılır, Ama biz kapanan kapıya bakmaya devam ederiz Ve önümüzde yeni açılan kapının öneminin farkında bile olmayız.. Bir mutluluk kapısı kapandığında bir diğeri açılır, Ama biz kapanan kapıya bakmaya devam ederiz Ve önümüzde yeni açılan kapının öneminin farkında bile olmayız..

5 Çok güzel bir geleceğin yolu,geçmişi unutma zorunluluğundan geçer. Eğer geçmişte yaptığın hataların ve kalbini yaralayan olayların Üstesinden gelemezsen hayatta ilerleme yapamazsın. Çok güzel bir geleceğin yolu,geçmişi unutma zorunluluğundan geçer. Eğer geçmişte yaptığın hataların ve kalbini yaralayan olayların Üstesinden gelemezsen hayatta ilerleme yapamazsın.

6 Sana gülmeyi aşılayabilecek Birini bulmalısın.Zira kederli bir gününü En güzel şekilde geçirebilmen için böyle biri yeterlidir. Kalbini coşku ile dolduracak birini bulmalısın. Sana gülmeyi aşılayabilecek Birini bulmalısın.Zira kederli bir gününü En güzel şekilde geçirebilmen için böyle biri yeterlidir. Kalbini coşku ile dolduracak birini bulmalısın.

7 Hayatını dolu dolu yaşa, Başkaları göz yaşlarına boğulsalar bile,sen yüzünden Tebessümü eksik etme. Hayatını dolu dolu yaşa, Başkaları göz yaşlarına boğulsalar bile,sen yüzünden Tebessümü eksik etme.

8 Şanslıolanlarsadece İyinin iyisi Değil dirler. Onlar sadece yollarınaçıkan Güzel şeyleri ararlar.

9 Bu mesajı çok Sevdiğin kişilere Gönder… Bu mesajı çok Sevdiğin kişilere Gönder…

10 … İhtiyaç duyduğunda Seni güldürebilen kişilere...

11 …sen kötümserolduğundasanagüzelşeylerigösteren kişilere...

12 … asla seni yalnız Bırakmayan Kişilere… … asla seni yalnız Bırakmayan Kişilere…

13 … Yani dostlarına...

14 … Benim Yaptığım gibi…

15 Ve eğer Göndermezisen korkma korkma Hiçbir şey olmaz...

16 Sadece bu mesaj ile bir kişinin gününü aydınlatmak Fırsatını kaybetmiş olursun. Sadece bu mesaj ile bir kişinin gününü aydınlatmak Fırsatını kaybetmiş olursun.

17 Musique : Aznavour – C’est beau la vie Tercüme:Y.Haznedaroğlu


"Hayat Hayat ta öyle anlar vardır ki, Birini çok özlersin ve ona sarılıp kollarında Sıkmak için rüyalarından çıkarmak istersin ! Hayat ta öyle anlar vardır." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları