Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

kedilerin görevleri kedilerin ya ş amımızda Bir görevleri oldu ğ unu Biliyor musunuz?

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "kedilerin görevleri kedilerin ya ş amımızda Bir görevleri oldu ğ unu Biliyor musunuz?"— Sunum transkripti:

1

2 kedilerin görevleri

3 kedilerin ya ş amımızda Bir görevleri oldu ğ unu Biliyor musunuz?

4 İnsanların büyük bir kısmı, kedilerin hiçbir işe yaramadığını, tembel olduklarını ve yemek ve uyumaktan başka bir şey yapmadıklarını düşünürler.

5 Gerçek,tambunun tersidir!

6 Onların görevlerini birazcık öğreniniz.

7 Günümüzde, köpek sahiplerinden daha çok insanın neden kediye sahip olduklarını hiç kendi kendinize sordunuz mu ?

8 İşte, kedilerin gizli yaşamları ile ilgili birkaç veri.

9 Kediler, bulundukları yerde ki ve tüm etrafında bulunanların negatif enerjilerini silebilecek güce sahiptirler.

10 Eğer, bir ailede bir çok insan, ve sadece bir tek kedi varsa, bir çok insanın hasıl edebileceği negatif enerjiyi, tek başına yok edebilir Eğer, bir ailede bir çok insan, ve sadece bir tek kedi varsa, bir çok insanın hasıl edebileceği negatif enerjiyi, tek başına yok edebilir.

11 Kediler uyuduklarında, vücutları, bizlerden almış olduğu negatif şeyleri serbest bırakırlar….. Bu nedenledir ki, çok fazla uyurlar, içlerinde kini boşaltırlar….

12 Bu görevi paylaşmaları için, bir evde birden fazla kedinin olması iyidir. Bu görevi paylaşmaları için, bir evde birden fazla kedinin olması iyidir.

13 Ayrıca, uyuduğumuz sırada evimize, havamızı bozacak hiçbir aykırı düşüncenin girmesine izin vermezler. Bu nedenledir ki, yanımıza, yatağımıza gelip bize yakın olarak uyurlar.

14 Eğer eve birisi gelir ve kediler onun kötü bir maksatla geldiğini hissederlerse, kediler, engel olmak ve bizi korumak için etrafımızdan ayrılmazlar.

15 Eğer, bir sokak kedisi evinize girer ve kendi eviymiş gibi davranmaya başlarsa, özellikle yaşamınızın bu evresinde, bir kediye ihtiyacınız olduğu içindir. Eğer, bir sokak kedisi evinize girer ve kendi eviymiş gibi davranmaya başlarsa, özellikle yaşamınızın bu evresinde, bir kediye ihtiyacınız olduğu içindir. Sokak kedileri, size yardım etmek için gönüllü olarak gelirler. Size getirecekleri bir şey vardır...tesadüf değildir bu… Sokak kedileri, size yardım etmek için gönüllü olarak gelirler. Size getirecekleri bir şey vardır...tesadüf değildir bu…

16 Kedilertedavi edicidirler… edicidirler…

17 Kediler, şahane yaratıklardır ve sevme şekilleri biraz değişik bile olsa, her şeyin üstünde sahiplerini severler...ama bu gerçek ve derin bir sevgidir.

18 Onlar, kendilerini sevene karşı,tatlı, sevgi dolu Ve sadıktırlar !

19 Büyük bir dost ve iyi bir hayat yoldaşıdırlar !

20 Yolunuza çıkan bir kediye...zarar vermemeyi unutmayınız.... Tercüme:Yusuf Haznedaroğlu

21


"kedilerin görevleri kedilerin ya ş amımızda Bir görevleri oldu ğ unu Biliyor musunuz?" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları