Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Ayancık Mesleki Eğitim Merkezi çalışanı olarak bizler; her eğitim öğretim yılında, eğitim kurumumuzu sadece öğretim yapılan bir yer olarak değil hayatın.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Ayancık Mesleki Eğitim Merkezi çalışanı olarak bizler; her eğitim öğretim yılında, eğitim kurumumuzu sadece öğretim yapılan bir yer olarak değil hayatın."— Sunum transkripti:

1

2 Ayancık Mesleki Eğitim Merkezi çalışanı olarak bizler; her eğitim öğretim yılında, eğitim kurumumuzu sadece öğretim yapılan bir yer olarak değil hayatın bölünmez bir parçası olarak gördük. Bu sebeple her yıl çeşitli etkinlikler ve kampanyalar düzenledik. Bu düzenlediğimiz projelerden birinin faydalarını gözlemledik ve bu projemizi geliştirerek 2012/2013 eğitim öğretim yılı içerisinde ‘BİR EL DE BİZDEN’ adı altında tekrarlamaya karar verdik.

3 Bu projemizde kurumumuz ‘Güzellik ve Saç Bakımı’ alanındaki Kuaförlük ve Erkek Berberliği meslek dalındaki gönüllü öğrencilerimizin yardımlarıyla: a) Yenikonak Yatılı İlköğretim Okulu’ndaki ve Ozan Can Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki isteyen öğrencilerimizin her dönem eğitimin başında ve ortasında gerekli saç bakım işlemlerinin yapılması, b) Maddi imkanları yetersiz öğrencilerimize imkanlar çerçevesinde ihtiyacı olan temizlik malzemelerinin temin edilmesi, c) Öğrencilerimize kişisel bakım ile ilgili yapılması gerekenleri anlatmak/ tekrar bilgilenmelerini sağlanması, d) Meslek öğrencilerimizin meslek yeterliliklerinin gözlemlenebilmesi, e) Kurumumuzun ve çeşitli mesleklerin tanıtılarak öğrencilere mesleki rehberlik yapılması, şeklinde belirlenmiştir.

4 – a) Yenikonak Yatılı İlköğretim Okulu’ndaki ve Ozan Can Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki isteyen öğrencilerimizin 2012/2013 eğitim öğretim yılı içerisinde saç ve genel bakımlarının düzenli bir şekilde yapılarak öğrencilerimize özgüven kazandırmak, onların eğitim ortamlarında hazır bulunuşluk düzeylerini artırmak – b) Maddi imkanları yetersiz öğrencilerimize imkanlar çerçevesinde ihtiyacı olan temizlik malzemelerinin temin edilerek öğrencilerimize özgüven kazandırmak, onların eğitim ortamlarında hazır bulunuşluk düzeylerini artırmak. – c) Zanaat tabir edilen mesleklerin sevdirilerek öğrencilere mesleki rehberlik yapmak. – d) Öğrencilerimizin kişisel temizliklerini öz denetimle gerçekleştirmelerini sağlamak.

5

6

7

8 DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN; TEL: 0368 613 33 25 http://okulweb.meb.gov.tr/57/02/253060/

9


"Ayancık Mesleki Eğitim Merkezi çalışanı olarak bizler; her eğitim öğretim yılında, eğitim kurumumuzu sadece öğretim yapılan bir yer olarak değil hayatın." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları