Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Mitat Zorlu 1 ALİ YALKIN İLKÖĞRETİM OKULU 2/A SINIFI ÇALIŞMA SAYFASI Adı ve Soyadı: ……….…………………………………..…… No: ……… 11 Ocak 2010 Pazartesi Sabah saat 07.30’da.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Mitat Zorlu 1 ALİ YALKIN İLKÖĞRETİM OKULU 2/A SINIFI ÇALIŞMA SAYFASI Adı ve Soyadı: ……….…………………………………..…… No: ……… 11 Ocak 2010 Pazartesi Sabah saat 07.30’da."— Sunum transkripti:

1

2 Mitat Zorlu 1 ALİ YALKIN İLKÖĞRETİM OKULU 2/A SINIFI ÇALIŞMA SAYFASI Adı ve Soyadı: ……….…………………………………..…… No: ……… 11 Ocak 2010 Pazartesi Sabah saat 07.30’da derslerimiz başlıyor. Aşağıdaki saat üzerinde akrep ve yelkovanı çizerek derse başlama saatini göstermelisin. Aşağıdaki saatin üzerinde akrep ve yelkovan çizilecek ve öğleden sonrayı gösteren saat başlarını noktalı yerlere yazacaksınız. … … … … … … … … … … … … Alara, akşam saat 21.00’de uyudu. Sabah saat 06.30’da uyandı. Alaranın uyku saatini ve uyanma saatini saat modeli üzerinde gösterip, kaç saat uyuduğunu hesaplamalısın. Bir saat …….. dakikadır. Bir gün ……. saattir. Yarım saat …….. dakikadır. Çeyrek saat …… dakikadır. Saatin 06.00 olduğunda akrep ……… nın üzeride, yelkovan ise ……. nin üzerinde olur. Saat yarım olduğunda yelkovan her zaman …… yı gösterir.

3 Mitat Zorlu 2 okulCavit’in eviAyla’nın evi Park Düğün Sarayı Veysi’nin evi Lise Polis Karakolu PTT Belediye Camii Veysi, PTT binasında arkadaşı Ceren’le karşılaştı. Onu evine, doğum gününe davet etti. Evin krokisini çizdi. Şimdi sağından, solundan, önünden, arkasından kavramlarını kullanarak yolu tarif ediniz. Sağlıklı beslenme nedir? Sabah kahvaltısı için bir liste hazırlaman gerekiyor. “Öğün ve beslenme” sözcüklerini kullanarak bir öykü yazmalısın.


"Mitat Zorlu 1 ALİ YALKIN İLKÖĞRETİM OKULU 2/A SINIFI ÇALIŞMA SAYFASI Adı ve Soyadı: ……….…………………………………..…… No: ……… 11 Ocak 2010 Pazartesi Sabah saat 07.30’da." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları