Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

(c) Copyright www.sapisolutions.de 1 KURUMSAL KAYNAK YÖNETİMİ VE İŞ İSTİHBARATI STRATEJIK VE İŞLEVSEL PLANLAMA TEKNOLOJİSİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "(c) Copyright www.sapisolutions.de 1 KURUMSAL KAYNAK YÖNETİMİ VE İŞ İSTİHBARATI STRATEJIK VE İŞLEVSEL PLANLAMA TEKNOLOJİSİ."— Sunum transkripti:

1 (c) Copyright 1 KURUMSAL KAYNAK YÖNETİMİ VE İŞ İSTİHBARATI STRATEJIK VE İŞLEVSEL PLANLAMA TEKNOLOJİSİ

2 (c) Copyright 2 BİLİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ BİLİNEBİLİRLİK, ÖLÇÜLEBİLİRLİK VE NEDEN SONUÇ İLİŞKİSİ KAVRAM KESKİNLİĞİ PROBLEMİN TANIMI VE ÇÖZÜMÜ ( EXİSTENCE UNIQUENESS SOLUTIONS) BİLİNEBİLİRLİK, ÖLÇÜLEBİLİRLİK VE NEDEN SONUÇ İLİŞKİSİ KAVRAM KESKİNLİĞİ PROBLEMİN TANIMI VE ÇÖZÜMÜ ( EXİSTENCE UNIQUENESS SOLUTIONS)

3 (c) Copyright 3 BUSINESS INTELLIGENCE AND DATAWAREHOUSING İŞ ZEKASI NEDİR? İŞ ZEKASI NEDİR? (Business Intelligence and Datawarehousing)? (Business Intelligence and Datawarehousing)? KRİZ ORTAMINDA ATIL KAPASİTELERİN DEVREYE SOKULMASI İLE GENÇLERE İŞ BULMA ŞANSI VE MESLEKİ GELECEK PERSPEKTİFLERİ SUNABİLMEK, GELİR DAĞILIMINI DEĞER ÜRETİMİNE GÖRE YENİDEN DÜZENLEMEK ( SYSTEM RELEVANCY & PRIORITIES IN RESOURCE PLANNING) KRİZ ORTAMINDA ATIL KAPASİTELERİN DEVREYE SOKULMASI İLE GENÇLERE İŞ BULMA ŞANSI VE MESLEKİ GELECEK PERSPEKTİFLERİ SUNABİLMEK, GELİR DAĞILIMINI DEĞER ÜRETİMİNE GÖRE YENİDEN DÜZENLEMEK ( SYSTEM RELEVANCY & PRIORITIES IN RESOURCE PLANNING)

4 (c) Copyright 4 İŞ İSTİHBARATINDA TRENDLER ve KONSEPTLER

5 (c) Copyright 5 DATAWAREHOUSING

6 6 DÜNYADA VE TÜRKİYE´DE DEĞİŞEN ARZ TALEP YAPISI TURBO DEĞİŞİM HIZI, ÇEVRE ENERJİ İKLİM İŞSİZLİK SERMAYE BİRİKİMİ TURBO DEĞİŞİM HIZI, ÇEVRE ENERJİ İKLİM İŞSİZLİK SERMAYE BİRİKİMİ YENİ EĞİLİMLER VE KAVRAMLAR ( NEW TRENDS AND CONCEPTS) YENİ EĞİLİMLER VE KAVRAMLAR ( NEW TRENDS AND CONCEPTS) SAP’ Yi SAP YAPAN MUKAYESELİ ÜSTÜNLÜĞÜ ÖNEMLİ TEKNOLOJİK ÖZELLİĞİ NEDİR? SAP’ Yi SAP YAPAN MUKAYESELİ ÜSTÜNLÜĞÜ ÖNEMLİ TEKNOLOJİK ÖZELLİĞİ NEDİR?

7 (c) Copyright 7 DÜNYADA VE TÜRKİYE´DE DEĞİŞEN ARZ TALEP YAPISI - 2 FİNANS KRİZİ, KAYNAK VERİMLİLİĞİ OPTİMİZASYONU VE KARAR DESTEK SİSTEMLERİ FİNANS KRİZİ, KAYNAK VERİMLİLİĞİ OPTİMİZASYONU VE KARAR DESTEK SİSTEMLERİ SAP ERP BW BI SOA BOBJ NEDİR? VERİ KİRLİLİĞİ VE VERİ KALİTESİ SAP ERP BW BI SOA BOBJ NEDİR? VERİ KİRLİLİĞİ VE VERİ KALİTESİ SAP ‘ NİN GELECEKTEKİ ÜRÜN STRATEJİSİ? SAP ‘ NİN GELECEKTEKİ ÜRÜN STRATEJİSİ?

8 (c) Copyright 8 KAYNAK VERİMLİLİĞİ VE İŞSİZLİK İSTİHDAM BAŞINA DÜŞEN YATIRIM TUTARI İSTİHDAM BAŞINA DÜŞEN YATIRIM TUTARI ENERJİ TELEKOM FİNANS SEKTÖRLERİ REKABET KAVRAMI VE TEKNOLOJİK SEVİYE

9 (c) Copyright 9 BİLGİ TEDARİK ZİNCİRİ

10 (c) Copyright 10 YAZILIM ÜRETİMİ VE YENİ EKONOMİ, ÖLÇEK EKONOMİSİ EN AZ ENERJİ MUHTEVASI VE YÜKSEK KALİTELİ İŞGÜCÜ İLE YÜKSEK TEKNOLOJİK FARKLILAŞTIRILMIŞ KALİTELİ ÜRÜNLER EN AZ ENERJİ MUHTEVASI VE YÜKSEK KALİTELİ İŞGÜCÜ İLE YÜKSEK TEKNOLOJİK FARKLILAŞTIRILMIŞ KALİTELİ ÜRÜNLER

11 (c) Copyright 11 SAP ÜRÜN VE ÇÖZÜM YÖNETİMİNDE YÖNETİM FELSEFESİ

12 (c) Copyright 12 TÜRK EKONOMİSİNİN DÜNYA İLE BÜTÜNLEŞMESİ TÜRK EKONOMİSİNİN DÜNYA İLE BÜTÜNLEŞMESİ KÜRESELLEŞME REFAH TEKNOLOJİ İŞSİZLİK KÜRESELLEŞME REFAH TEKNOLOJİ İŞSİZLİK PLANLAMA TEKNİKLERİ VE GELECEK TAHMİNLERİ (MANAGEMENT SCENARIOS) PLANLAMA TEKNİKLERİ VE GELECEK TAHMİNLERİ (MANAGEMENT SCENARIOS) KAPİTAL ENERJİ İŞGÜCÜ ZAMAN (REEL VE SANAL BOYUTTA) VE FİNANS SİSTEMLERİ ETKİLEŞİMİ KAPİTAL ENERJİ İŞGÜCÜ ZAMAN (REEL VE SANAL BOYUTTA) VE FİNANS SİSTEMLERİ ETKİLEŞİMİ KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI, KAYNAK VERİMLİLİĞİ, İŞGÜCÜ VE VERİ KALİTESİ, İŞ ZEKASI/İŞ İSTİHBARATI KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI, KAYNAK VERİMLİLİĞİ, İŞGÜCÜ VE VERİ KALİTESİ, İŞ ZEKASI/İŞ İSTİHBARATI

13 (c) Copyright 13 TÜRK EKONOMİSİNİN DÜNYA İLE BÜTÜNLEŞMESİ - 2

14 (c) Copyright 14 Te ş ekkürler SORULAR & YORUMLAR


"(c) Copyright www.sapisolutions.de 1 KURUMSAL KAYNAK YÖNETİMİ VE İŞ İSTİHBARATI STRATEJIK VE İŞLEVSEL PLANLAMA TEKNOLOJİSİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları