Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Karma Personel Taşıma Organizasyonu Günaydın Turizm

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Karma Personel Taşıma Organizasyonu Günaydın Turizm"— Sunum transkripti:

1 Karma Personel Taşıma Organizasyonu Günaydın Turizm
Kato Karma Personel Taşıma Organizasyonu Günaydın Turizm

2

3 Firmamız 1968 tarihinde Mustafa GÜNAYDIN tarafından kurulmuştur.
Kitlesel yolcu taşımacılığının Türkiye’deki öncüsüdür. tarihleri arasında şehirlerarası yolcu taşıma işletmeciliği yapmıştır. Türkiye genelinde son 20 yılda toplam 196 adet kamu ve özel sektör kuruluşuna , 2763 araçlık servis filosuyla taşıma organizatörlüğü yapmıştır. 2012 yılında İ.B.B. tarafından ihalesi yapılan Havaalanları ile yerleşim yerleri arasında yolcu transferine imkan sağlayan ihaleyi kazanarak , HAVATAŞ firmasını kurdu. Alınan ihaleyle belediye bütçesine 100 milyonluk ek kazanım ile onlarca kişilik istihdam gerçekleştirdi. Havataş operasyonu ile İstanbul’da ayda 1 milyon yolcunun Havalimanları ile şehir merkezleri arasındaki taşıma organizasyonunu yürütmektedir. Sabiha Gökçen Havaalanı ile çevre iller arasında , havaalanı yolcularının daha kaliteli , düşük maliyetli , hızlı ve teknolojik otobüslerle seyahat etmesini sağlamak amacıyla , iştirak firmalarından Gökyüzü Seyahat ve Marmara Konfor firmaları organizatörlüğünde yolcu taşıma işleri yapmaktadır.

4 1-K to nedİr? KATO, ticari amaçları için ortak coğrafi konumu paylaşan küçük ,orta ve büyük ölçekli işletmelerin coğrafi birlikteliklerinin avantajını kullanarak, firmaların birbirlerinden bağımsız yüklendikleri personel taşıma maliyetlerini düşürmeyi amaçlayan ve personel ulaşım verilerini ortak bir havuzda toplayıp kolektif çözüm üreten bir karma taşıma organizasyonudur.

5 Organize Sanayi Bölgelerinde yer alan firmaların , ortak coğrafi konumda bir araya gelmesi, firmalara bir çok konuda avantajlar sağlar. KATO, bu ortak coğrafyada bir araya gelmiş ve personel taşımacılığında birbirinden bağımsız hareket eden firmaları bir araya getirerek mevcut avantajlarına bir yenisini daha eklemektedir.

6 Kato’nun sağladIĞI avantajlar nelerdİr?

7 KATO, sunduğu yenilik ve avantajlar ile hem kurumlara, hem personellere hem de ülke ekonomisine pek çok katkılar sağlamaktadır.

8 Görselde 1 firmanın tek servis aracı ile 15 personelinin A noktasından B noktasına taşıma operasyonu örneklendirilmiştir.

9 Görselde , A ve B noktaları arasında KATO ile yapılan personel taşıması örneklendirilmiştir.

10 KATO’nun Avantajları Düşük Maliyet Çevreci Personel Odaklı
Ülke Ekonomisi Hızlı Erişim Verimli İş Gücü Takip Edilebilir Konforlu Kurumsal Teknolojik

11

12 İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ :
MERKEZ : Molla Gürani Mah. Zaviye Sk. No : 2/2 Fatih/İST. Tel : Fax : ANADOLU YAKASI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ : Fatih Mah. Eski Ankara Asfaltı No: 40/1 Orhanlı - Tuzla/İST. Tel : Fax : SABİHA GÖKÇESİ HAVAALANI İRTİBAT BÜROSU : Sabiha Gökçen Havaalanı Gelen Yolcu Katı Pendik/İST. Tel : (7/24)


"Karma Personel Taşıma Organizasyonu Günaydın Turizm" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları