Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

MÜZİK Ebru Fidan DRAMA Osman Dursun MODERN DANS Dinçkal Tunca BİLGİSAYAR Şebnem Özyurtdaş BALE Seçil Akbaş BEDEN EĞİTİMİ Seda Cenci YÜZME Emine Baytekin,Hülya.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "MÜZİK Ebru Fidan DRAMA Osman Dursun MODERN DANS Dinçkal Tunca BİLGİSAYAR Şebnem Özyurtdaş BALE Seçil Akbaş BEDEN EĞİTİMİ Seda Cenci YÜZME Emine Baytekin,Hülya."— Sunum transkripti:

1

2 MÜZİK Ebru Fidan DRAMA Osman Dursun MODERN DANS Dinçkal Tunca BİLGİSAYAR Şebnem Özyurtdaş BALE Seçil Akbaş BEDEN EĞİTİMİ Seda Cenci YÜZME Emine Baytekin,Hülya Alkış,Sinan Duman İNGİLİZCE Meltem D oyuran, Janice Starko

3 Isınma hareketlerinin ardından sünger parkurunda denge ve koordinasyon çalışmaları yapıldı. Yürüme, sekme ve koşma çalışmaları yapıldı. Köpekbalığı oyunu oynandı.

4

5 Tanışma ve serbest dans yapıldı. Isınma hareketleri, pilie ve nokta dönüş çalışıldı. Streching ve 1. pozisyon çalışıldı. Streching ve 1. pozisyon tekrar edildi. Heykel oyunu oynandı.

6

7 Tanışma ve serbest dans yapıldı. 4 zamanlı ritm çalışması ve sağ sol kol çalışması yapıldı. 4 zamanlı kombinasyon çalışması yapıldı. Tango hareketleri çalışıldı. Eşli olarak dans edildi.

8

9 ♫ “Daha Dün Annemizin Kollarında “isimli şarkı ritm aletleri ile çalışıldı ♫ “Küçük Kurbağa” isimli şarkı öğretildi. Ritm aletleri ile eşlik edildi. ♫ “Minicik Bir Tavşan” isimli şarkı öğretildi.

10

11 Sınırlı boyama oyunu oynandı Ekran, kasa, fare ve klavye tanıtıldı Havada, karada, denizde yaşayan hayvanlar konulu power poınt izlendi. Paint programında hayvan figürleri çizildi. Drawing For Children programında serbest resim çalışmaları yapıldı.

12

13 ☺ Selamlaşmanın ne şekilde olduğu drama edildi. Vücudun çeşitli bölümleri ile selamlaşma oyunu oynandı. ☺ Yürüme, hızlı yürüme, koşma ve sıra olarak yürüme çalışmaları yapıldı. ☺ Söz hakkı isteme ( parmak kaldırarak konuşma ) ☺ Çeşitli kuklalar kullanılarak “Barışçıl Olmak” konusuyla ilgili kukla oynatıldı.

14

15


"MÜZİK Ebru Fidan DRAMA Osman Dursun MODERN DANS Dinçkal Tunca BİLGİSAYAR Şebnem Özyurtdaş BALE Seçil Akbaş BEDEN EĞİTİMİ Seda Cenci YÜZME Emine Baytekin,Hülya." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları