Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Burada izleyecekleriniz tamamiyle hayal urunudur diyecektik ama!!!..

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Burada izleyecekleriniz tamamiyle hayal urunudur diyecektik ama!!!.."— Sunum transkripti:

1 Burada izleyecekleriniz tamamiyle hayal urunudur diyecektik ama!!!..

2 Siz hiç, bir ülkede kendi iktidarinin çikardigi vergi affindan yararlanmis olan bir kisinin ülke büyüklügünde bir megapolü yönetmeye bu kadar rahatlikla aday olabilecegini düsünebiliyor musunuz ?

3 Siz hic, 'Hükümet' in basinin ve kimi bakanlarinin kendi çogunluklarinin çikardigi vergi affi ile köse olmalari halinde, bunlarin günlerce gazete mansetlerinde dolasmayacagini düsünebiliyor musunuz ? Bu is is bir demokratik Avrupa ülkesinde olsa yer yerinden oynar, onaylayanlar halkin elestirilerinden korkarak sokaga çikmaya cesaret edemezlerdi.

4 Siz hiç, bir ülkede, maliye bakaninin oglunun dört bin ton misir ithal ettikten sonra, gümrük tarifelerini degistirerek, ogluna haksiz kazanç saglamasi üzerine, kendisine sorulan sorulara, ''Oglum onlari tavuklarina yem olarak aldi'' diyerek, bütün bir ülkeyi kaz durumuna sokmaya cesaret edebilecegini düsünebiliyor musunuz ?

5 Siz hic, bir ülkede, 'basbakan' in renkli gazoz dagiticiligi yaptigini ve bu durumu ''Ne yapalim, maasimla geçinemiyorum'' diyerek, tüccar basbakanlar dönemini mesrulastirmaya kalkabilecegini düsünebiliyor musunuz ?

6 Siz hiç, bir ülkede, 'disisleri bakani' nin esinin kendi ülkesinden uluslararasi mahkemelerde davaci oldugunu, ve davada savunma görevini yasa geregi yerine getirecek olan 'bakan' inin ülkesinin ek savunmasini geri çektirebildigini düsünebilir misiniz ? bakan esinin kaybedecegini anlayinca, davasini geri çekerken, ''Bunu kocam için yapiyorum'' diyerek, toplumu ANGUT yerine koyup da, tepki görmeyecegini akliniza getirebilir misiniz ?

7 Siz hiç bir ülkede, meslek liselerinin önünü aciyorum diye cagdas egitimin önünü tikayip, dinsel egitimi onun yerine ikame etmek isteyenlerin, uyum reformlarini gerçeklestiriyoruz diye iç ve dis kamuoyunun önüne ciktigini düsünebilir misiniz ? Siz hiç bir ülkede, türban söz konusu olunca, inanç özgürlügünden söz edip de, bir memurun, ''Biyiklarinin birakilis sekli bir ideolojiyi çagristiriyor'' diyerek, derece tenzili ile bir baska göreve gönderildigini, bunun da bir gazetede küçük bir haber ile baska bir gazetede birkaç yorumun disinda hiçbir tepkiyle karsilanmadigini düsünebilir misiniz ?

8 Siz hiçbir basbakanin ziyaret ettigi ülkede okuyan çocuklari için ’benim ülkemde basörtüyle okuyamadilar o yüzden çocuklarim AMERIKA AMERIKA ’da okuyor. Burada özgürlük var ama ülkemde yok’ diyebilecegini düsünebilir misiniz ?

9 Siz hiç, bir Alman, bir Fransiz, bir Italyan, bir ispanyol 'bakan‘in karisinin gögsünde AMERIKAN AMERIKAN BAYRAGI olan tisört ile topluluklar karsisina çikabilecegini düsünebiliyor musunuz ?

10 Sonunda; Leyla Zana ve saz ekibini AB baskisiyla biraktiklari gibi “Ben sunuda soyluyorum zamani geldiginde Sayin Abdullah OCALAN’IN da serbest birakilacagi biliniyor” diyen ve ” TURK toplumunun hazirlanmasi gerekir ” seklinde buyuran Vatan haini SEREFSIZLERLE.. “ KüRT SORUNU BENIM BIRINCI MESELEMDIR ” diyerek Vatan hainleriyle pazarlik eden, satilmislarla ulke gelecegini konusan bir ulke BASBAKANI DUYDUNUZ MU ?..

11 Siz,hic kendisinin tatil beldesi Ekinlik adasinda talimat verip il Ozel Idaresine asfalt yapilmasi icin parayi indiren, Mogolistan’a Armagan Olarak asfaltlari doken ANCAK Guneydoguda ASKERLERIMIZIN Sehit olmasina sebep OLAN STABILIZE YOLLARI YAPMAYAN Bir BASBAKAN BILIYORMUSUNUZ ?.

12 Kumasinin bedeli tenim olsun, Renginin bedeli kanim olsun, Ay yildizina varligim feda olsun...

13 İzledikleriniz maalesef hayal urunu degildir.... SON “Efendiler, sirasi gelmisken aziz milletime sunu tavsiye ederim’ ki bagrinda yetistirerek basinin uzerine cikaracagi adamlarin kanindaki öz cevheri cok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an bile geri kalmasin “ Gazi Mustafa Kemal Ataturk Diger byEFSaNE PPS Sunumlar icin TIKLAYIN


"Burada izleyecekleriniz tamamiyle hayal urunudur diyecektik ama!!!.." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları