Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

“The Catalogue of Turkish Fashion Industry”. “The Catalogue of Turkish Fashion Industry” Türk Hazırgiyim ve Üreticilerine Amerika Kapısını Açıyor Yayınları.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "“The Catalogue of Turkish Fashion Industry”. “The Catalogue of Turkish Fashion Industry” Türk Hazırgiyim ve Üreticilerine Amerika Kapısını Açıyor Yayınları."— Sunum transkripti:

1 “The Catalogue of Turkish Fashion Industry”

2 “The Catalogue of Turkish Fashion Industry” Türk Hazırgiyim ve Üreticilerine Amerika Kapısını Açıyor Yayınları ile Türk hazırgiyim sektörünün sesini yıllardır hedef pazarlarında duyuran Nice Yayıncılık, ABD merkezli IBC Consultant, Inc firması ile kurmuş olduğu ortaklıkla etkili bir tanıtım aracını daha hizmete sunuyor. Bu 2 şirketin partnerliğiyle ortaya çıkan “The Catalogue of Turkish Fashion Industry” hazırgiyim ihracatçısı olan Türk şirketlerine gerek kendi markaları ile gerekse üretici kimliği ile yeni fırsat kapıları aralayacak. Şimdiye kadar Avrupa, Doğu Bloku ülkeleri ve Ortadoğu’da Türk hazır giyim sektörünü alıcılarıyla buluşturan Nice Yayıncılık IBC ile kurmuş olduğu ortaklıkla Türk hazır giyim ihracatçılarını ve aynı zamanda üreticilerini Amerikalı firmalarla da buluşturacak.

3 Yalnızca ABD’de 1096 ithalatçı firmaya ulaştırılacak olan katolog, ayrıca Avrupa’da da Pret a Porter, CPD, Rusya’da CPM gibi kendi alanında dünyanın en önemli moda fuarlarında alıcıların dikkatine sunulacak. “Catalogue of Turkish Fashion Industry” Türk modasının kalite anlayışını yansıtacak nitelikte, özel bir tasarımla hazırlanacak. Modern tasarımı ve yüksek baskı kalitesi ile farklılığını hissettirecek olan katolog, Nice Yayıncılık’ın yayıncılık ve IBC Inc’in Uluslararası Ticari Danışmanlık deneyimlerinin birleşimi ile kısa sürede Türk hazırgiyim sektörünün en güçlü pazarlama faaliyetlerinden biri haline gelecek. 6 ayda bir yayınlanacak olan katolog, tüm dünyaya hitap etme hedefine uygun biçimde tamamen İngilizce olarak yayınlanacak. “Catalogue of Turkish Fashion Industry” ‘nin Türk Hazırgiyim ihracatı konusunda ülke tanıtımına yapacağı katkılar KOSGEB tarafından da tanınmıştır. Katolog’ta yer almak isteyen KOSGEB üyesi firmalar, tanıtım bedelinin yüzde 50’sini geri alabileceklerdir.

4 IBC, Inc. was founded following serious research work that started in 1997 as a part of an international business group, providing consultation and logistic services. With partners that provide worldwide management and consultation services and experts working at multiple U.S locations, IBC, Inc. provides the best services to its clients. The continuing rapid pace of globalization forces manufacturing companies realize the importance of the international business in order to survive. The marketing and competition issues are the major initial issues that companies experience when they enter the world of international business. The import data clearly shows that U.S.A is the leader of the world trade. Thus, many manufacturing companies around the globe strongly desire a share in this market. The import data clearly shows that U.S.A is the leader of the world trade. Thus, many manufacturing companies around the globe strongly desire a share in the market. Compared to other nations, Turkey has a minor share of the total U.S.A business. With world known partners that provide worldwide management and consultation services, experts working at multiple U.S locations, IBC, Inc. is providing the Turkish companies which would like a share from this giant market with necessary consultation and logistic support services. Our mission is to contribute to the advancement of the Turkish foreign trade and provide professional services to the Turkish companies entering this market. We are offering significant contributions to the success of the Turkish manufacturing companies that were not able to maximize their international market share and establish the right contacts, get a good grip in the market by eliminating the current or possible issues while entering the U.S or other foreign markets.

5 Also, we provide assistance to the companies based in Turkey with the products they wish to import, contact information of the importing companies and provide professional pre and post- import logistic services. Our expert staff is also providing reports to support the companies that are seeking technological advancements. To sum it we are here to find professional and most efficient workable solutions to your global business needs. We can support the companies currently exporting to the U.S or other countries that are not satisfied with the overall results, unsatisfied with the Turkey based export administration, want to speed up the processes with an office and staff, need logistic support during their travels to the U.S destinations. Below you can find our areas of expertise and details. General Consultation services Market Research Strategic Consultation Financial Consultation Investment Consultation Legal Consultation Promotion and Advertisement Activities Office Services Fair Services Fair Consultation Services, shared booths

6 Companies that want to pursue business with the U.S.A….! The Turkish manufacturing companies wishing to enter to the U.S market but could not establish the right contacts, get a good grip in the market….. The companies that are currently trading in the U.S market…! The companies currently trading in the U.S market that are not satisfied with the current activities or results and want to speed up their businesses with an office and staff abroad and need logistic support during their travels to the U.S destinations… The companies demanding low interest foreign credit…. The Turkish companies in need of financial resources in order to expand, invest in new facilities … The companies that are seeking joint ventures and partners….! The companies located in Turkey, wishing to pursue with new investments however that do have limited financial sources and want to find partners for joint ventures… Companies that are dealing with Legal issues…..! The companies dealing with legal issues with their export projects or the companies that are in need of legal consultation regarding their future export projects… Companies that are wishing to take a place in the international fairs….! The companies wishing to promote and introduce their products in the U.S but faced with financial issues and can not attend due to the high costs of the fairs. The companies that are attending to the U.S fairs and exhibitions…! · The companies that are not satisfied with the results of their fair activities. · The companies that find the fair costs outrageous. · The companies that are experiencing pre or post attendance issues. · The companies that are experiencing staff or transportation problems. The groups that are wishing to attend to the seminars and conferences in the U.S… The institutions or companies that are in need of logistic services in order to attend to the seminars and conferences in the U.S

7 OUR Strategy Partners IPA-IBA North America International Profit Associates, Inc. Integrated Business Analysis, Inc.

8 HAKKIMIZDA Nice Yayıncılık, Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri; müşterilerine tanıtım, halkla ilişkiler ve reklam hizmetleri sunmak amacıyla İstanbul’da kuruldu. Nice Reklamcılık’ın ekibi; gazetecilerden, halkla ilişkiler uzmanlarından, grafik tasarımcılarından ve metin yazarlarından oluşmaktadır. Avrupa Birliği süreci; şirketleri marka olma yolunda daha hızlı hareket etmeye zorlamaktadır. Bu ihtiyaçtan hareketle NİCE; şirketlere rekabette üstünlük sağlayacak, pratik ve etkili iletişim çözümleri üretmektedir. Özel medya çözümleri de üreten NİCE; müşterilerinin faaliyetlerini, mesajlarını ve ürünlerini her türlü medya aracılığıyla hedef kitlesine ulaştırmaktadır. NİCE ayrıca müşterilerinin reklam, tanıtım ve web ihtiyaçlarını karşılamak için özel reklam hizmetleri de vermektedir.

9 Vizyonumuz Müşterilerimizin kurumsallaşma ve markalaşma sürecine yön vermek. Müşterilerimizin markalarına yönelik tanıtımını arttırıcı reklam projeleri geliştirerek, gereksinimlerine uygun çalışmalar hazırlamak. Misyonumuz En önemli misyonumuz; “Müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır” prensibinden hareketle müşterilerimizi hedef kitlesiyle buluşturmak ve müşterilerimizin kurumsal imaj ve pazarlama ihtiyaçları için çözümler üretmektir. Çalışma şeklimiz Müşterimizin talebi doğrultusunda iletişim ihtiyaçları tespit edilir. Kurumun ve ürün/hizmetin analizi yapılır. Yöntem ve stratejiler doğrultusunda iletişim ve reklam planı hazırlanır. Plan doğrultusunda uygulama sürecine geçilir.

10 Ajans Felsefemiz Nice Reklamcılık, iletişim hizmetlerini bir bütün olarak ele alır. Nice müşterilerinin problemlerine her koşulda pratik çözümler sunar. Nice uzmanlığa önem verir ve çözümlerini profesyonelliğin gerekleri doğrultusunda üretir. Nice, iletişimde zamanlamayı ihmal etmez. Geciken işin müşterilerine para ve itibar kaybettireceğini çok iyi bilir. Nice yaklaşımında, yöntemlerinde ve ürettiği iletişimde samimidir.

11 Hizmetlerimiz İletişim Danışmanlığı ve PR Nice, müşterilerinin hedef ve stratejileri doğrultusunda kurumsal iletişim faaliyetleri, medya iletişimi, tanıtım stratejileri, piyasa araştırmaları, pazar analizi gibi konularda kapsamlı danışmanlık hizmeti verir. Müşterilerinin kimlik, imaj ve markasını hedef kitlesine etkili biçimde yansıtmak için gerekli iletişim stratejileri konusunda destek verir. Medya ilişkileri Nice, müşterileri adına temel medya iletişimi stratejileri oluşturur, basın bültenleri/dosyaları hazırlar ve dağıtır, basın toplantıları, röportaj düzenleyerek, sponsorluk ve reklam faaliyetlerine yön verir. Sponsorluk Nice, müşterilerini hedef kitlesiyle; sosyal sorumluluk çerçevesinde kültür, sanat, eğitim, spor gibi alanlara buluşturur. Sponsorluklarla marka imajı pekiştirilir ve marka sürekliliği sağlanır. Reklam Nice, müşterilerinin kurumsal kimliğine ve önceden belirlenen kampanya hedeflerine uygun konsept yaratma; logo tasarlama; reklam satın alma; radyo, TV, gazete, dergi v.b ilanları ile advertorial tasarlama ve uygulama gibi konularda yaratıcı reklam hizmetleri sunar.

12 Organizasyon Nice, müşterilerinin açılış, seminer, piknik, gezi, kokteyl ve yemekli toplantı gibi; eğitim, iş ve eğlence amaçlı etkinlikleri için konsept geliştirir. Bütçe ve eylem planı hazırlar ve uygular. Tanıtım Nice, müşterilerinin kurumsal kimliğine ve hedeflerine uygun yaratıcı tanıtım araç ve malzemeleri geliştirir, üretir ya da temin eder. Nice; broşür, katalog, davetiye, insert, afiş, tanıtım filmi, tanıtım CD’si ve her tür tanıtım malzemesinin tasarım ve baskı işlerini gerçekleştirir. Internet Nice, internet dünyasında ayrıcalıklı bir konum elde etmeniz için profesyonel web hizmetleri sunar. Internet hizmetleri; -Web kimliği -Flash web sitesi -HTML web sitesi -Flash ve gif animasyonlu banner -Ekran koruyucu -E-bülten ve e-kart -Interaktif CD tasarımı -Web içeriği oluşturma ve güncellemeyi de kapsayan geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

13 Sektör Dergisi ve Kurumsal Yayın Nice, yayıncılık alanında da faaliyet göstermekte, farklı sektörlere yönelik sektörel dergiler yayınlamaktadır. Nice yayıncılık, kurumsal firmaların hedef müşterilerine sürekli kendilerini hatırlatmayı, firmanın ürünlerinden ve gelişmelerinden haberdar olmalarını sağlayıcı newsletter(haber e-postaları) hazırlamaktadır. Bunun yanı sıra interaktif bir yayın olan e-dergi ve kurumsal yayınlar müşterilerin son zamanlarda tercih ettikleri tanıtım araçlarıdır. Promosyon Yılbaşı, bayram gibi özel günlerde ya da müşterilerinizin özel günlerinde onlara yanınızda olduğunuzu gösterecek hediyeler kendinizi hatırlatmanızı sağlar. Nice reklamcılık, bu hediyeleri sizler için tasarlar, üretir ve gönderir.

14 “The Catalogue of Turkish Fashion Industry” Kataloğun dağıtımının yapılacağı 1096 firmadan ilk 39 tanesi aşağıdadır. Company Name Brands Wal-Mart Stores Inc Many Brands Nike IncNike Macy's Stores LLC Many Brands J C Penney Purchasing Corp

15 VF Corp Wrangler, Lee, Riders, Rustler, Brittania, TIMBER CREEK, BY WRANGLER, Chic, Gitano, 20X, Lee, Hero by Wrangler, Maverick, Old Axe, Red Kap, Bulwark, The Force, Lee Sport, CSA, Chase Authentics, NFL Red, NFL White, Majestic Athletic, Sentinel, First Call, Chef Designs, The North, Face, JanSport, Eastpak, Napapijri, Kipling, Vans, Reef, Eagle Creek, Nautica, Navigate Life, John Varvatos Liz Claiborne Inc Jones Apparel Group Inc AK Anne Klein, Jones New York Collection, Jones New York Dress, Jones New York Signature, Jones New York Sport, Kasper, Le Suit, Nine West, Energie, GLO Jeans, A | Line, Bandolino, Bandolinoblu, Erika, Evan-Picone, Gloria Vanderbilt, Jeanstar, Jones Wear, Nine & Company, Norton McNaughton, Pappagallo, Rena Rowan,

16 Hanesbrands Inc Hanes, Champion, Playtex, Bali, L'eggs, Just My Size, Hanes Hosiery, Barely There, Wonderbra, Outer Banks, Duofold, Airé, Beefy-T, C9, Cacharel, Celebrity, Daisyfresh, J.E. Morgan, One Hanes Place, Rinbros, Ritmo, Sheer Energy, Silk Reflections, Sol, Sol y Oro, Stedman by Hanes, Tagless, Zorba Levi Strauss & CoLevi's, Dockers, Levi Strauss Signature Target Corp Polo Ralph Lauren Corp POLO Quiksilver IncQuiksilver Phillips-Van Heusen Corp Calvin Klein, Izod, Van Housen, Arrow, Bass, Superba, insignia, Geoffrey Beene, Michael Kros, Kennet, BCBG // Attitude, BCBG Maxazria, Jean John, Chaps, Joe Joseph Abboud, Ronald J. Trump

17 Burlington Coat Factory Many Brand Timberland Co Timberland, Timberland PRO, Miön, GoLite, howies, iPath Carter's IncCharter's Urban Outfitters Inc Urban Outfitters, Anthropologie, Free People Guess IncGuess, Margiano, Guess Kids Samsung America Inc FUBU, Coogi, Kappa, Drunkn Munky, Pierre Cardin, Britisher Oxford Industries Inc Ben Sherman, Dockers, Ely Cattleman, Cumberland Outfitters, Geoffrey Beene, Indigo Palms, Island Softä by Tommy Bahama, Nautica, Oscar de la Renta, Oxford Golf, Slates, Tommy Bahama® (men’s), Tommy Bahama® (women’s, Tommy Hilfiger Jordache Ltd Jordache, US Polo Assn, Dittos, Earl Jean, Blue Star, Kikit, Maurice Sason, Fubuladies, Gasoline, Gas, Airport, Xoxo Fossil Inc

18 Broder Bros, CoNo Brand Name, Sale many kind brand Cato CorpCato Adidas America IncOwn Brand Perry Ellis International IncPerry Ellis Oakley IncMany Brands Gap Inc Hilfiger, Tommy USA Inc

19 Hartmarx Corp Bobby Jones, Burberry men's tailored clothing, hickey, Hart Schaffner Marx, Austin Reed, Ted Baker, Claiborne men's tailored clothing, Tommy Hilfiger, Sansabelt, Perry Ellis, Palm Beach, Pierre Cardin, Society Brand, Ltd., DKNY Donna Karan New York, Austin Reed, Ted Baker, Jack Nicklaus, Pusser's of the West Indies, Pierre Cardin, Golden Bear, Lyle & Scott, Naturalife, Blassport - Bill Blass, Exclusively Misook, Barrie Pace, Christopher Blue, Pine IV, One Girl Who.. Zooey, b.chyll, Austin Reed, Bobby Jones, Starington, Jag Jeans, Semplice, Eye, Worn, Coppley, Royal Shirt Lee Apparel Co Inc VF Jeanswear LP Wrangler, Lee, Riders, Rustler, Brittania, TIMBER CREEK, BY WRANGLER, Chic, Gitano, 20X, Lee, Hero by Wrangler, Maverick, Old Axe, Red Kap, Bulwark, The Force, Lee Sport, CSA, Chase Authentics, NFL Red, NFL White, Majestic Athletic, Sentinel, First Call, Chef Designs, The North, Face, JanSport, Eastpak, Napapijri, Kipling, Vans, Reef, Eagle Creek, Nautica, Navigate Life, John Varvatos

20 Hugo Boss USA Inc Hilfiger, Tommy USA Inc Own Brand Columbia Sportswear USA Corp Own Brand Calvin Klein Inc Prada USA CorpOwn Brand


"“The Catalogue of Turkish Fashion Industry”. “The Catalogue of Turkish Fashion Industry” Türk Hazırgiyim ve Üreticilerine Amerika Kapısını Açıyor Yayınları." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları