Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KURULUŞUNUZUN ADI ---[LOGO]--- Who we are Kuruluşun kısa tanıtımı. 50 kelimeyi aşmayacak şekilde.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KURULUŞUNUZUN ADI ---[LOGO]--- Who we are Kuruluşun kısa tanıtımı. 50 kelimeyi aşmayacak şekilde."— Sunum transkripti:

1 KURULUŞUNUZUN ADI ---[LOGO]--- Who we are Kuruluşun kısa tanıtımı. 50 kelimeyi aşmayacak şekilde.

2 KURULUŞUNUZUN ADI ---[LOGO]--- R&D expertise you offer Başlıca araştırma yeteneklerinizi maddeler halinde anahtar kelimeleri içerecek şekilde listeleyiniz. En fazla 5 madde.

3 KURULUŞUNUZUN ADI ---[LOGO]--- AREAS FOR FP7 INTERESTS Çalışma programı altında projelerde yer almak isteyeceğiniz en çok 5 başlığı (objective) belirtiniz. Örn. Objective ICT Future Internet Research and Experimentation (FIRE) Objective ICT Smart components and smart systems integration Objective ICT Intelligent Information Management Objective ICT ICT for Ageing and Wellbeing Objective EEB-ICT ICT for energy-positive neighbourhoods

4 KURULUŞUNUZUN ADI ---[LOGO]--- Reference Projects. Uluslararası ve ulusal bazda yürüttüğünüz projelerden örnek slaytlar. Her proje için bir slayt, en fazla 4 proje. Her bir proje için aşağıdaki başlıklar yer almak zorundadır: Projenin fonlandığı program Proje konusu Kuruluşunuzun rolü

5 KURULUŞUNUZUN ADI ---[LOGO]--- Contact Name of the company:Contact person: Legal structure:Position: Number of researchers: Number of employees in total: Tel: Working languages:Web site:


"KURULUŞUNUZUN ADI ---[LOGO]--- Who we are Kuruluşun kısa tanıtımı. 50 kelimeyi aşmayacak şekilde." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları