Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Akıllı Kart Nasıl Provizyona Hazır Hale Getirilir, Yemek Rezervasyonu Nasıl Yapılır. Adım Adım Rezervasyon Yemeğini 1 gün önceden saat 16,45’e kadar alabilirsin.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Akıllı Kart Nasıl Provizyona Hazır Hale Getirilir, Yemek Rezervasyonu Nasıl Yapılır. Adım Adım Rezervasyon Yemeğini 1 gün önceden saat 16,45’e kadar alabilirsin."— Sunum transkripti:

1 Akıllı Kart Nasıl Provizyona Hazır Hale Getirilir, Yemek Rezervasyonu Nasıl Yapılır. Adım Adım Rezervasyon Yemeğini 1 gün önceden saat 16,45’e kadar alabilirsin.

2 YALOVA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI Provizyona Hazır Hale Getirme 1. Adım :Akıllı kimlik kartını kiyosk cihazındaki kart yuvasına yerleştir ve tamam tuşuna basarak onay ver Bu işlem yapılmadan sistem diğer hiçbir işleme izin vermez.

3 YALOVA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI Adım 2 : Tamam tuşuna basarak sisteme entegre oldunuz. Diğer işlemleri yapabilecek duruma geldiniz.

4 Adım 3:Akıllı Kartınız Provizyona Hazır Hale Gelmiştir. Kartınıza kimlik oluşturmak için aşağıdaki seçeneklerden birini yapmalısınız. Seçenek -1 Akıllı kartını kredi kartı olarak kullanmak istiyorsan 444 0 724 den kartını kredi kartı olarak kullanmak istediğini bildir ve kartına maksimum limit belirle (Kredi kartı özelliği olanlar www.yalova.edu.tr adresinden ve kiyosk cihazlarından yemek rezervasyonu yapabilirler).www.yalova.edu.tr Seçenek -2 Ön ödemeli kart (para yükleme) olarak kullanmak istiyorsan. Vakıfbank ATM, VakıfBank şubesinden veya başka bir bankanın internet bankacılığından akıllı kartına para yükle (Yatıracağın para 1 gün sonra hesabında gözükecek sadece kiyosk cihazlarından rezervasyon yapabilirsin.kredi kartı özelliği olmadığı için Web den rezervasyon yapamazsın.) Not: Kredi kartıyla Web den rezervasyon yapanlar iptal veya güncelleme yapamazlar. Kiyosk cihazından yapanlar gün içinde saat 16,45’e kadar sonraki veya diğer günlerinin iptal veya güncellemelerini yapabilirler.

5 YEMEK REZERVASYONUMU NASIL YAPARIM.? Akıllı kartını kiyosk cihazının ilgili bölümüne yerleştir ve işlemini yap.

6 Önce yemekhaneni seç, sonra günün üzerine dokun Haftanın 5 gününü de almak mecburi değildir. Her yemekhanenin adı yemekhan e lerde yazmaktadır. Saat 16,45’e kadar yağrının yemeğini bugünden alabilir güncelleyebilir veya iptal edebilirsin RESİM EKLE

7 Geçmiş yıllar da oluşan istatistik sonucunda üniversitemizde yaklaşık Ayda 4300 ile 5100 öğün yemeğin israf olduğunu biliyormuydun? RESİM EKLE

8 Dünyada yılda 12.000 insanın açlıktan öldüğünden haberin varmı?

9 Duyarlı birey ol Rezervasyon yap ki yemek israfını engelle..\..\IMG-20140826-00427.jpg

10

11 İşleminiz Tamamlanmıştır. Hangi tarih ve yemekhaneyi seçtinse O yemekhanede yemeğini yemelisin Aksi halde misafir algılayıp fiyatlandırmayı bu şekilde yapacaktır.


"Akıllı Kart Nasıl Provizyona Hazır Hale Getirilir, Yemek Rezervasyonu Nasıl Yapılır. Adım Adım Rezervasyon Yemeğini 1 gün önceden saat 16,45’e kadar alabilirsin." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları