Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ACM Hacettepe Öğrenci Topluluğu. ACM, Uluslararası Bilişim Kuruluşudur. Dünya’nın en büyük bilimsel ve eğitsel bilişim topluluğudur. ACM Hacettepe 16.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ACM Hacettepe Öğrenci Topluluğu. ACM, Uluslararası Bilişim Kuruluşudur. Dünya’nın en büyük bilimsel ve eğitsel bilişim topluluğudur. ACM Hacettepe 16."— Sunum transkripti:

1 ACM Hacettepe Öğrenci Topluluğu

2 ACM, Uluslararası Bilişim Kuruluşudur. Dünya’nın en büyük bilimsel ve eğitsel bilişim topluluğudur. ACM Hacettepe 16 Ekim 2010 tarihinde kurulmuştur. Hacettepe Üniversitesi’ nin en iyi topluluğudur.

3 2 yıl önce yepyeni bir ekiple büyük bir heyecan içinde kuruldu. İlk amaç, devamlı olabilmesi adına kurumsallaşmaydı. Yaptığımız etkinliklerle fark yarattık. Her zaman daha ileriye, örnek alınan topluluk olduk.

4 Deneyim kazanmış, kurumsallaşmış topluluk. Çalışkan bir ekiple birlikte 2012-2013 Dönemi. Şuana kadar 30 etkinlik. 500’ ün üzerinde üye sayısı ve 80’ e yakın aktif çalışan üyelerimiz Farklı etkinliklerle okulun adını en iyi şekilde duyuruyoruz.

5 Çeşitli Eğitimler(PHP, Java) Akademik Etkinlikler Teknik Geziler(Roketsan,TAI,Uzay GözlemEvi) Sosyal Medya Söyleşileri

6 Her yıl hızla artan ACM Öğrenci Kolları ACM Türkiye kuruluş faaliyetlerine Şubat 2010’da başlandı. İlk amaç, daha büyük daha sağlam bir yapı, farklı üniversiteler; tek çatı. Bu amaç doğrultusunda ilk kongre Hacettepe Üniversitesi’ nde yapıldı. Bir sonra ki yıl Bilkent Üniversitesi’ nde olacak.

7 Son günlerin vazgeçilmezi – Sosyal Medya Hacettepe Üniversitesi’ nin adına yakışır bir etkinlik. Okul adına iyi bir tanıtım Ünlülerin, twitter fenomenlerinin sosyal medyayı kullanması Ünlülerle tanışma fırsatı Davetiyeyle katılım

8 3 sene içerisinde oturmuş, tecrübeli kadro Koordinatörlükler Yeni dönem için aktif üye seçimi Mülakatlar


"ACM Hacettepe Öğrenci Topluluğu. ACM, Uluslararası Bilişim Kuruluşudur. Dünya’nın en büyük bilimsel ve eğitsel bilişim topluluğudur. ACM Hacettepe 16." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları