Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Özaslan Alüminyum’da fırsatlar bitmiyor… İMALAT-SATIŞ-MONTAJ Kendi imalatı ve uzman kadrosuyla alüminyum ile ilgili aradığınız.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Özaslan Alüminyum’da fırsatlar bitmiyor… İMALAT-SATIŞ-MONTAJ Kendi imalatı ve uzman kadrosuyla alüminyum ile ilgili aradığınız."— Sunum transkripti:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18 Özaslan Alüminyum’da fırsatlar bitmiyor… İMALAT-SATIŞ-MONTAJ Kendi imalatı ve uzman kadrosuyla alüminyum ile ilgili aradığınız her şey ÇÖZÜM ORTAĞINIZ ÖZASLAN ALÜMİNYUM’da Alüminyum Küpeşteleriniz – korkuluklarınız Alüminyum Korkuluk & Küpeşte Uygulamaları Alüminyum Doğrama uygulamaları Alüminyum Cephe Giydirme Uygulamaları Alicobant-Kompozit Kaplamaları İç ve dış tüm mekanlarınızın alüminyum işleri 1. Sınıf işçilik A KALİTE ürün ile sizlere çözüm sunmaktayız. Kaliteyi uygun fiyata almanın tek adresi ÖZASLAN ALÜMİNYUM * Bizlere güvendiğinizden dolayı teşekkür ederiz… * İşlerinizin devamını dileriz…. Ekte göndermiş olduğumuz kataloğumuzu inceleyebilir. veya daha fazla bilgi için internet sitemizi ‘u ziyaret edebilirsiniz…www.ozaslanaluminyum.com Saygılarımızla iyi çalışmalar dileriz… Ahmet Yesevi Mahallesi Demokrasi Caddesi No:95 Sultanbeyli - İSTANBUL Tel : Fax : Gsm : Gsm :


"Özaslan Alüminyum’da fırsatlar bitmiyor… İMALAT-SATIŞ-MONTAJ Kendi imalatı ve uzman kadrosuyla alüminyum ile ilgili aradığınız." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları