Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Araş. Gör. Tamer ÖZSOY.  3 metre İnşaat Teli (Bakır Tel ya da Şönil)  Pamuk  Makara İpi  Tuvalet Kağıdı (Peçete ya da Selpak Mendil)  Tutkal  Artık.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Araş. Gör. Tamer ÖZSOY.  3 metre İnşaat Teli (Bakır Tel ya da Şönil)  Pamuk  Makara İpi  Tuvalet Kağıdı (Peçete ya da Selpak Mendil)  Tutkal  Artık."— Sunum transkripti:

1 Araş. Gör. Tamer ÖZSOY

2  3 metre İnşaat Teli (Bakır Tel ya da Şönil)  Pamuk  Makara İpi  Tuvalet Kağıdı (Peçete ya da Selpak Mendil)  Tutkal  Artık Bez ve Patik ipi (Alüminyum Folyo)  Tel bebeğin hareketine uygun olarak iskelet olacak şekilde bükülür.  Ağırlık merkezi ayakta durup durmadığı kontrol edilir.  Pamukla çevrilen tel makara ipi ile sabitlenir.  Tuvalet kağıdı tutkalla birlikte pamuklu yüzeye yedirilir.  Kurumaya bırakıldıktan sonra bezle veya alüminyum folyo kaplanır.  İsteğe göre ipliklerden saç, kaş, göz, çanta, sepet, müzik aleti, diğer aksesuar ve enstrümanlar eklenir.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18


"Araş. Gör. Tamer ÖZSOY.  3 metre İnşaat Teli (Bakır Tel ya da Şönil)  Pamuk  Makara İpi  Tuvalet Kağıdı (Peçete ya da Selpak Mendil)  Tutkal  Artık." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları