Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bir zamanlar birisi Allah'tan bir çiçek......ve bir kelebek diledi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bir zamanlar birisi Allah'tan bir çiçek......ve bir kelebek diledi."— Sunum transkripti:

1

2

3 Bir zamanlar birisi Allah'tan bir çiçek......ve bir kelebek diledi.

4 Fakat Allah bunların yerine ona bir kaktüs...

5 ... ve bir tırtıl verdi.

6 Adam üzgündü, neden dileği yanlış anlaşılmıştı, bir anlam veremiyordu. Sonra şöyle düşündü: Allah'ın ilgilenmesi gereken o kadar çok insan var ki... Ve sorgulamamaya karar verdi. Bir zaman sonra, adam öylece bıraktığı dileğinin ne durumda olduğuna bakmaya gitti.

7 Fakat gördüklerine inanamadı: dikenli ve çirkin kaktüsten güzel bir çiçek ortaya çıkmıştı. Ve göz zevkini bozan tırtıl harika bir kelebeğe dönüşmüştü.

8 Allah ne yaptığını bilir. O’nun yolu HER ZAMAN en doğrusudur, bize tamamen yanlış görünse bile. Eğer Allah'tan bir şey isterseniz ve O size başka bir şey verirse, GÜVENİN. O’nun her zaman size ihtiyaç duyduğunuz şeyi uygun zamanda vereceğine emin olabilirsiniz!

9 İstekleriniz...... her zaman ihtiyacınız olan şeyler değildir ! Allah dileklerimizi her zaman yerine getirir, o yüzden kuşkulanmadan veya şikayet etmeden O’na inanmaya devam edin. Bugünün DİKENİ...... Yarının ÇİÇEĞİDİR !

10 Eğer arşivinizdeki slaytları bizimle paylaşmak isterseniz webyoneticisi@gmail.com webyoneticisi@gmail.com adresine göndermenizi bekliyorum. ALLAH SEÇİMİ O’NA BIRAKANLARA EN İYİSİNİ VERİR !


"Bir zamanlar birisi Allah'tan bir çiçek......ve bir kelebek diledi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları