Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Allah, doğru insanla karşılaşmadan önce yanlış insanla karşılaşmanızı istemiş olabilir. Fakat sonuçta doğru insanla karşılaştıysanız Bu Allah’ın bir lütfudur.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Allah, doğru insanla karşılaşmadan önce yanlış insanla karşılaşmanızı istemiş olabilir. Fakat sonuçta doğru insanla karşılaştıysanız Bu Allah’ın bir lütfudur."— Sunum transkripti:

1 Allah, doğru insanla karşılaşmadan önce yanlış insanla karşılaşmanızı istemiş olabilir. Fakat sonuçta doğru insanla karşılaştıysanız Bu Allah’ın bir lütfudur.

2 Mutluluk kapısı bir yerde kapanıyorken,başka bir mutluluk kapısı açılıyor olabilir. Dikkat etmemiz gereken,açılan bu kapıyı görebilmemizdir.

3 Sevgi bulmak için arayışa çıkmayın aldanabilirsiniz! Çünkü en doğru sevgi ummadığınız anda girer hayatınıza Ve Siz daha ne olduğunu anlamadan tutar elinizden...

4 Doğru olan bir şey varsa o da şudur: Bir şeyin kıymetini,en iyi onu kaybedince anlarız. O zaman sahip olduğumuz tüm değerleri kaybetmemek için çaba harcamalıyız.Bu bizim mutluluğumuz.

5 Sizi mutlu edebilecek en iyi insan yan yana oturduğunuzda, bir tek kelime bile söylemeden, sizi anlayan en iyi kişidir. Bu kişiye sizin için özel olduğunu Anlatmalısınız.

6 Bir insanla, Mutlu olmak için her şeyin en iyisine sahip olmak gerekmez. Aynı anda değişik mekanlarda birbirini düşünmek bile yeterli olur bazen...

7 Sana değer veren kişinin peşinden git. Çünkü o senin, karanlıklarını aydınlatan bir ışık olur.

8 Selam ve dua ile..... webyoneticisi@gmail.com Yollamazsan da canın sağ olsun, Fakat şunu unutma bu mesajı gönderen kişi, Senin her zaman mutlu olabilmeni istiyor.


"Allah, doğru insanla karşılaşmadan önce yanlış insanla karşılaşmanızı istemiş olabilir. Fakat sonuçta doğru insanla karşılaştıysanız Bu Allah’ın bir lütfudur." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları