Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BİR HAYAT REHBERİ! ♫ Lütfen sesi açınız!. Hayatta ki en önemli şey... ALLAH’IN GÜCÜ ! En güçlü iletişim kanalı... En değerli servet... Hayatta ki en etkili.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BİR HAYAT REHBERİ! ♫ Lütfen sesi açınız!. Hayatta ki en önemli şey... ALLAH’IN GÜCÜ ! En güçlü iletişim kanalı... En değerli servet... Hayatta ki en etkili."— Sunum transkripti:

1 BİR HAYAT REHBERİ! ♫ Lütfen sesi açınız!

2 Hayatta ki en önemli şey... ALLAH’IN GÜCÜ ! En güçlü iletişim kanalı... En değerli servet... Hayatta ki en etkili güç... En büyük mutluluk... DUA ! İMAN ! SEVGİ ! VERMEK !

3 Onsuz olunması en kötü şey... ÜMİT ! En yıkıcı alışkanlık... Dünya üzerinde ki en inanılmaz bilgisayar... En büyük kayıp... KAYGI ! BEYİN ! ÖZ SAYGIYI YİTİRMEK ! En büyük doğal enerji kaynağı... GENÇLİK !

4 Üstesinden gelinmesi gereken en büyük sorun... Başarıyı engelleyen en güçlü düşman... Toplumda istenmeyen en tehlikeli kişi... KORKU ! MAZERET ! DEDİKODUCU ! En güç dolu sözcük... YAPABİLİRİM ! En çirkin kişilik özelliği... BENCİLLİK ! En güzel kıyafet... GÜLÜMSEYİŞ !

5 En değersiz duygu... KENDİNE ACIMAK ! En takdir edilen iyelik... GÜVENİLİRLİK ! En çok güç veren aşı... TEŞVİK ETMEK ! En etkili uyku ilacı... ZİHİN HUZURU ! En memnunluk verici iş... BAŞKALARINA YARDIM ETMEK !

6 Şükretmek, hayatın iyi taraflarını ortaya çıkarır. Sahip olduklarımızın aslında yeterli, hatta fazla bile olduğunu hissettirir. Reddi kabule, düzensizliği düzene, karmaşıklığı netliğe çevirir. Bir öğün yemeği ziyafete, bir evi bir yuvaya çevirir. Şükretme geçmişimizi anlamlı kılar, bugüne huzur ve yarınlara bir ışık getirir. ARŞİVİNİZDEKİ SLAYTLARI BİZİMLE PAYLAŞIN webyoneticisi@gmail.com Ve en iyi yaklaşım... ŞÜKRETMEKTİR ! Başka slaytlar için web sitemizi ziyaret ediniz:


"BİR HAYAT REHBERİ! ♫ Lütfen sesi açınız!. Hayatta ki en önemli şey... ALLAH’IN GÜCÜ ! En güçlü iletişim kanalı... En değerli servet... Hayatta ki en etkili." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları