Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

MERSİN GENÇ GİRİŞİMCİ VE KARİYER DERNEĞİ

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "MERSİN GENÇ GİRİŞİMCİ VE KARİYER DERNEĞİ"— Sunum transkripti:

1 MERSİN GENÇ GİRİŞİMCİ VE KARİYER DERNEĞİ
Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

2 KARİYERİNİ YÖNETMEK KENDİ ELİNDE !
BÖLGESEL İSTİHDAM TALEPLERİN DE BEN NEREDEYİM ? İŞ DÜNYASIN DA KENDİ ALANIN DA UZMAN YÖNETİCİLER TARAFINDAN DANIŞMANLIK İMKANI ! İSTİHDAM HAVUZUN DA KENDİNİZE UYGUN KRİTERLER DOĞRULTUSUN DA GELİŞİM İMKANI ! Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

3 KARİYERİMİZİ NASIL PLANLAYACAĞIZ ?
DERNEĞİMİZE ÜYE OLMANIZ İLK ADIMIMIZ. DERNEK İÇERİSİN DE KOMİTELER DE GÖREVLENDİRİLMEK DERNEĞİMİZİN KURUMSAL KİMLİĞİNE VE MİSYONUNA UYGUN DAVRANIŞLAR SERGİLEMEK İŞ DÜNYASINDA SAHA İÇİ STAJ VE OPERASYON İMKANI Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

4 KARİYERİMİZİ NASIL PLANLAYACAĞIZ ?
İŞ DÜNYASINDA PROFESYONEL YÖNETİCİLER İLE YÜZ YÜZE İLETİŞİM KURMA VE TECRÜBELERİNDEN YARARLANMA İMKANI ! PROJE YAZMA EĞİTİMLERİ VE DÜZENLEDİKLERİ PROJELERDE GÖREV ALMA İMKANI ! KARİYER KOMİTESİ EŞLİĞİNDE İNSAN KAYNAKLARI HAVUZUNU TANIMA İMKANI ! Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

5 KARİYERİ PLANLADIKTAN SONRASI !
KENDİMİZİ İŞ DÜNYASINA YAKINDAN TANITMA İMKANI ! İŞ DÜNYASINDA KENDİMİZE UYGUN PAZAR ALANI TANIMA İMKANI ! DEVLET VE ÖZEL SEKTÖR ARASINDAKİ FARKI YAKINDAN TANIMA İMKANI ! Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

6 KARİYERİ PLANLADIKTAN SONRASI !
KENDİMİZE UYGUN GELEN TALEPLERİ UZMAN KİŞİLER İLE DEĞERLENDİRME İMKANI ! DERNEK YÖNETİMİ VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİTESİ TARAFINDAN TUTULAN KİŞİ PUANTAJI VE REFERANS SERTİFİKASI İMKANI ! Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

7 BİZLER NELER YAPACAĞIZ ?
AVRUPA BİRLİĞİ DESTEKLİ PROJELER YAZMAK VE BU PROJELERİN OLUŞMASIN DA GÖREV ALARAK YURT DIŞI EĞİTİM VE STAJ İMKANI SUNMAK YURT İÇİ FON DESTEKLİ PROJELERİ TANIMAK VE BU PROJELER İLE KENDİ İŞİNİZE SAHİP OLMA İMKANI ! Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

8 BİZLER NELER YAPACAĞIZ ?
SOSYAL PROJELER YAZMAK VE BU PROJELERDE GÖREV ALARAK KENDİ GELİŞİMİMİZE KURUMSAL KİMLİK KAZANDIRMA ŞANSI İLE FARKINDALIK YARATMA İMKANI SAĞLIYORUZ. SOSYAL ÇEVRE EDİNME İMKANI ! Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

9 İLK AB PROJEMİZ LEONARDO DA VINCI
GENÇ NÜFUSUN AVRUPA VE TÜRKİYE DE ÇÖZÜLMESİ FARKLI SEKTÖRLERİ AVRUPADA TANIMA İMKANI AVRUPA ORTAKLARIMIZ (ALMANYA, İTALYA, BÜYÜK BRİTANYA, İSPANYA ) İLE GENÇLERİN İŞ HAYATINA BAŞLAMASINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN FARKLI İMKANLAR Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

10 İLK AB PROJEMİZ LEONARDO DA VINCI
ALMAN MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM FEDERAL ENSTİTÜSÜ İLE FARKLI GRUPLARDA İŞ DÜNYASINDA YERALMA KONUSUNDA EĞİTİM İMKANLARI 3 YIL SÜRECEK EKONOMİ, BİLİM, YÖNETİM VE SİVİL TOPLUM KONULARINDA SOSYAL EĞİTİM İMKANI Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

11 İLK AB PROJEMİZ LEONARDO DA VINCI
İŞSİZ ÜNİVERSİTE MEZUNU VE KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLERDEN OLUŞACAKTIR 3 YIL İÇERİSİNDE TOPLAM 4 FARKLI ÜLKE VE İSTEĞE BAĞLI TOPLAM 4 FARKLI GRUPLAR HALİNDE ÜYE ÜLKELERDE EĞİTİMLER VERİLECEK. ÜYE ÜLKELERDEN GELECEK OLAN GRUPLARIN EĞİTİMLERİ ÜLKEMİZDE VE MERSİN’DE DERNEĞİMİZ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLECEK Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

12 İLK AB PROJEMİZ LEONARDO DA VINCI
% 100 HİBE İLE TAM DESTEKLİ EĞİTİM PROGRAMI DİĞER ÜLKELERDEN GELEN KATILIMCILAR İLE DENEYİMLERİ PAYLAŞARAK YENİ BİR FARKINDALIK YARATMA İMKANI BERLİN İLÇE TEMPELHOF-SCHÖNEBERG KURUMU SORUMLULUĞU ALTINADIR. Proje ortağımız Bezirksamt Tempelhof-Schöneberg von Berlin Integrationsbeauftragte Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

13 PROJEDE NASIL YER ALIRIZ ?
DERNEK ÜYESİ OLARAK DERNEĞİN KOMİTELERİNDE GÖREV ALARAK DERNEĞİN ÇALIŞMALARINA TAM KATILIMDA BULUNARAK ÜYE PUANTAJINI YÜKSEK TUTMAK YABANCI DİL SINAVINDA GEREKLİ PUANI ALARAK ÜNİVERSİTE MEZUNU YADA ÖĞRENCİ OLMAK KAYDIYLA YER ALABİLİRSİNİZ. Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

14 Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

15 Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

16 Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

17 Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

18 Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.

19 İNOVATİF DÜŞÜNEBİLEN GİRİŞİMCİLERE KAPTAN OLMAK
MİSYONUMUZ İNOVATİF DÜŞÜNEBİLEN GİRİŞİMCİLERE KAPTAN OLMAK VİZYONUMUZ OBJEKTİF YAPIYA SAHİP GİRİŞİMCİLER İÇİN GELECEĞİ ELİNDE TUTABİLEN ANAHTARA SAHİP OLMAK Zafer, “Zafer Benimdir” diyebilenindir.


"MERSİN GENÇ GİRİŞİMCİ VE KARİYER DERNEĞİ" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları