Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TimExp Nedir ?  Çalışma saatlerini portatif lego parçalarına çeviren zaman takip yazılımıdır.  Çalışan performansını %292 arttırır.  1 saatlik çalışmayı.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TimExp Nedir ?  Çalışma saatlerini portatif lego parçalarına çeviren zaman takip yazılımıdır.  Çalışan performansını %292 arttırır.  1 saatlik çalışmayı."— Sunum transkripti:

1

2 TimExp Nedir ?  Çalışma saatlerini portatif lego parçalarına çeviren zaman takip yazılımıdır.  Çalışan performansını %292 arttırır.  1 saatlik çalışmayı 1 dakika da izleyebileceğiniz videolar sunar.  Metriklerle şirket, çalışan, proje iş gücünü ölçer.

3 TimExp Nasıl Çalışır ?  Masaüstü uygulaması başlatıldığında ekran görüntüsü, klavye ve mouse hareketleri, çalışılan proje bilgisini alır.

4  My-Timexp web uygulamasından proje ve personelinizi anlık takip edebilirsiniz.  TimExp başlat/durdur özelliği ile istenildiğinde durdurulabilir.  Veri güvenliği için TimExp server istenildiğinde kurum içi kurulabilir.

5 Ek Özellikler  Şirketinizin saat / günlük iş gücünü hesaplar.  Projelerinizin oluşturduğu saat / günlük iş yükünü hesaplar.  Projeye ayrılan saat / günlük iş gücünü hesaplar.

6  Projenin zamanında yetişmesi için gereken saat / günlük iş gücünü hesaplar.  Personelin üzerine düşen saat / günlük iş yükünü hesaplar.  Personelin saat / günlük çalışma kapasitesini ölçer.

7  TimExp mobil cihazlardan rahatlıkla kullanılabilir.

8 Timexp Sonrası  Çalışanların mekan bağımlılığı ortadan kalkar.  Şirketlerin nitelikli iş gücü sorununu çözer.  Şirketlere ihaleler için Timexp karneleri oluşturulabilir.  “Enerji Ağı” sistemi ile şirketlere istedikleri anda saatlik iş gücü sağlanabilir.

9  “Enerji Ağı” sistemi ile engellilere, engelsiz istihdam sağlanabilir.  Proje maliyet hesaplamaları net ve güvenilir yapılır.  Proje şablonları ve arşivi ile oryantasyon süreçleri ortadan kaldırılır.  Klasik CV yerine dijital Timexp CV leri oluşturulabilir.  Personel yetkinliği ve davranışları otome ölçümlenir.

10 Teşekkürler ! TimExp’in yapabilecekleri bunlarla sınırlı değil ! Daha detaylı bilgi için kullanım kılavuzumuza gözatın.


"TimExp Nedir ?  Çalışma saatlerini portatif lego parçalarına çeviren zaman takip yazılımıdır.  Çalışan performansını %292 arttırır.  1 saatlik çalışmayı." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları