Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SGK KESENEK İŞLEMLERİ VE SOSYAL HAKLAR.  Sgk keseneklerini göndermeye başlamadan önce KBS maaş modülünden “Emsan veriler” daha önceden oluşturulmuş olan.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SGK KESENEK İŞLEMLERİ VE SOSYAL HAKLAR.  Sgk keseneklerini göndermeye başlamadan önce KBS maaş modülünden “Emsan veriler” daha önceden oluşturulmuş olan."— Sunum transkripti:

1 SGK KESENEK İŞLEMLERİ VE SOSYAL HAKLAR

2  Sgk keseneklerini göndermeye başlamadan önce KBS maaş modülünden “Emsan veriler” daha önceden oluşturulmuş olan bir klasöre kaydedilir.  SGK Keseneklerinde 2008 sonrası personellerde Strateji Geliştirme Daire Başkanlığından Verilen Para Miktarı ile sizin bulduğunuz para miktarı farklı ise bu “Ek Mahiyet” olduğunu gösterir. Aşağıda gösterilen örneklerde “Ek Mahiyet” bölümünde bulduğunuz para miktarı ile “Asıl Mahiyet”te bulduğunuz para miktarını topluyor ve Strateji Gelştirme Daire Başkanlığı tarafından verilen miktar ile karşılaştırıyorsunuz.

3

4

5

6

7

8

9

10

11 Sosyal Hak ve Yardımlar Sosyal Hak ve Yardımlar  KBS Maaş İşlemleri bölümünden giriş gerçekleştirdikten sonra aşağıda belirtildiği şekilde yapılır.

12

13

14


"SGK KESENEK İŞLEMLERİ VE SOSYAL HAKLAR.  Sgk keseneklerini göndermeye başlamadan önce KBS maaş modülünden “Emsan veriler” daha önceden oluşturulmuş olan." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları